Sezonas sarežģītākā spēle

Sieviešu futbola 1. līgas 8. kārtas mačā “Liepājas Futbola skola” izbraukumā ar 2:1 (1:1) pieveica vēsturiski vienu no savām principiālākajām sāncensēm – “Rēzeknes BJSS”.

13.07.2022 06:08

Liepājnieces šosezon Latgales pārstāves pieveic gana pārliecinoši, bet Rēzeknē uzvara nāca smagā cīņā, panākumu gūstot vien spēles izskaņā. Mājinieču komandas kapteine Olita Pastare 20. minūtē izvirzīja latgalietes vadībā, bet līgas rezultatīvākā spēlētāja Signija Šenberga 33. minūtē panāca līdzsvaru. Otrajā puslaikā viešņu treneris Raivo Varažinskis veica vairākas spēlētāju maiņas, un tieši uz maiņu nākusī Sintija Čamane 88. minūtē guva uzvaras vārtus. 1. līgas turnīrā mūsējās astoņās spēlēs iekrājušas 24 punktus un turnīra tabulā atrodas pārliecinošā 1. vietā. Pirmā posma pēdējā spēlē liepājnieces 23. jūlijā savā laukumā uzņems FK “Sigulda”.

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Zatoviča, Meijere, Andersone, Propošina (Viģele), T. Čamane, Freidenfelde, Šenberga, Šarija (Saule, Reinfelde), Dreimane, Heringa (S. Čamane).