Sezonu pabeidza ar neizšķirtu

23.10.2018 07:02

“Grobiņas SC” savu otro sezonu Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā pabeidza ar neizšķirtu 2:2 (2:1) izbraukumā pret komandu “RTU/Skonto Academy”.

“Grobiņas SC”: Laptevs, Teretenko, J. Freimanis (R. Freimanis), Knapšis, Pirktiņš, Bespjorstovs, Hromovs (Ašmanis), Stankus, Sāmietis, Tumanovs, J. Jēkabsons.

Grobiņnieki pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru. Knapšis 11. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 26. minūtē autogols tika ieskaitīts skontiešu vārtsargam Orolam. Mājinieki 38. minūtē vienus vārtus atguva, bet 70. minūtē izrāva neizšķirtu.

“Grobiņas SC” sezonu pabeidza ar četrām nezaudētām spēlēm pēc kārtas. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 9 gūtiem vārtiem bija Jānis Jēkabsons.

Regulārās sezonas pēdējā kārtā “Daugavpils/Progress” ar 5:0 sagrāva līgas ilgstošo līdervienību – “Tukumu 2000/TSS”, bet liepājnieka Jurģa Kalna vadītā “Super Nova” ar 8:0 sakāva “Albertu”.

Līgas četras labākās komandas, ņemot līdzi pirmajā posmā izcīnītos punktus, aizvadīs vēl viena apļa turnīru. Pirmās līgas un virslīgas reglaments paredz, ka vietu virslīgā izcīnīs tikai pirmās līgas čempions, bet 2. vietu ieguvušais klubs aizvadīs pārspēles ar virslīgas 7. vietas ieguvējiem. Tomēr ilgstoši tiek runāts par to, ka Latvijas futbola čempionātu nākamgad reorganizēs un virslīgu paplašinās līdz 10 komandām. Ja šāds scenārijs piepildīsies, tad arī zvaigznes eksplozija nākamsezon piedalīsies pašmāju čempionāta augstākajā divīzijā.