Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Smagākais zaudējums vēsturē

23.05.2018 07:02

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā nesekmīgi turpina spēlēt “Grobiņas SC”, kas Olainē ar 1:8 (0:4) kapitulēja Jurģa Kalna trenētajai komandai “Super Nova”.

Rezultātu 10. minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Dmitrijs Kuzmins, kurš 2015. gada sezonā pārstāvēja futbola klubu “1625 Liepāja”. Ziemeļkurzemes futbola audzēknis ar baltkrievu pavalstniecību pēc divām minūtēm guva otros no saviem šīs spēles trim vārtiem. Vēl pirmajā puslaikā eksplodējušās zvaigznes rindās ar golu atzīmējās liepājnieks Daniils Hvoiņickis, kurš kopš 2015. gada lielākoties spēlē dažādās pirmās līgas komandās, bet ir piedalījies arī virslīgas 11 mačos “RFS” sastāvā. Par grobiņnieku trešo pāridarītāju pirmajā puslaikā kļuva Edgars Kārkliņš, kurš savas karjeras lielāko daļu ir pavadījis virslīgas klubos.

Ralfs Džeriņš 49. minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet mūsējo goda vārtus 82. minūtē guva Antons Tumanovs.

Šis bija “Grobiņas SC” piektais zaudējums šīs sezonas piecās spēlēs, bet pieskaitot arī pagājušās sezonas beigas, dzērvju zaudējumu sērija ir septiņus mačus garš. Kapitulācija ar 1:8 ir grobiņniekumu smagākā neveiksme spēlējot pirmajā līgā. Iepriekšējais lielākais zaudējums bija pērnais 0:5 pret “Progresu/AFA Olaini”.

Sestdien “Grobiņas SC” viesos tiksies ar “Staiceles bebriem”.

“Grobiņas SC”: Vīksna, Tīls (Sāmietis), Stankus, Bespjorstovs, R. Freimanis, Tumanovs, J. Jēkabsons, Knapšis, Gladiļins, L. Norenbergs (J. Freimanis), Džeriņš.