Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Soda rupjās pretinieces

09.05.2012 07:03

Latvijas futbola virslīgas čempionātā sievietēm komanda “Liepājas metalurgs” savā laukumā ar 3:1 (1:0) uzvarēja “Rīgas Futbola skolu”.

Spēle aizritēja uz “Dauavas” stadiona mākslīgā laukuma, kas pēc lietus bija ļoti smags, stāsta liepājnieču treneris Vladimirs Lučiņins. Neskatoties uz to, pirmajā puslaikā mājiniecēm izdevās atklāt spēles rezultātu, kad individuālo meistarību, apspēlējot pretspēlētāju un izdarot spēcīgu sitienu, apliecināja Sintija Greiere. Pārējie notikumi jau risinājās otrajās 45 minūtēs. Vispirms viešņas izmantoja mūsu aizsardzības kļūdu, kas atļāva rīdziniecēm uzsist no apmēram 20 metriem. Slapjo un smago bumbu vārtsardze Kristīna Rižko aizsniedza ar pirkstu galiem, taču apturēt to no ielidošanas vārtos nespēja.

Jau pēc pāris minūtēm pēc stūra sitiena Guna Āboliņa ar galvu atjaunoja vadību metalurģēm. Pēc šiem vārtiem “RFS” futbolistes sāka spēlēt ļoti asi un pat rupji, tomēr laukuma saimniecēm par to viņas izdevās sodīt, kad pēc kārtējā pārkāpuma jau tika fiksēta pendele. To realizēja Greiere un nodrošināja uzvaru ar 3:1.

Nākamā spēle “Liepājas metalurga” dāmām bija paredzēta 13. maijā pret “Skonto FK-Cerību/46.vsk”, taču vairākas spēlētājas piedalīsies U-17 izlases pārbaudes spēlē ar Azerbaidžānu, un šīs virslīgas mačs ir atcelts. Tādējādi nākamo spēli liepājnieces aizvadīs tikai 3. jūnijā savā laukumā pret SK “Imanta”.