Telpu futbolā “dzērvēm” panākums, “dzirnavniekiem” sakāve

15.01.2020 07:00

Andris Sudmalis

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas spēlēs “Grobiņas SC” viesos ar 4:2 (1:2) pieveica komandu “Inter Star”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” izbraukumā ar 2:8 (0:1) kapitulēja vienībai “New Project”.

Grobiņnieki pirmo puslaiku noslēdza ar minimālu deficītu 1:2, bet otro puslaiku sāka ļoti sekmīgi. Jau pēc nospēlētām 19 sekundēm Toms Gucs panāca neizšķirtu, bet puslaika vidusdaļā bijušais “Liepājas” universālais spēlētājs pirmoreiz mačā izvirzīja viesus vadībā. Pagāja vēl nepilnas divas minūtes, un savus otros vārtus mačā guva arī Jānis Freimanis, kurš panāca spēles galarezultātu.

Pirms šīs cīņas “Grobiņas SC” rēķinā bija 9 punkti, bet zvaigznes mūsējiem sekoja ar 6 punktiem. Savukārt šis panākums dzērvēm trīs kārtas līdz pirmā posma beigām ļāva pakāpties uz pirmo sešnieku, kas turpinās cīņu par godalgām un arī par iekļūšanu virslīgā.

Labākās pozīcijās atrodas “Nīca/OtankiMill.eu”, kas pēc septiņām spēlēm pirmajā līgā ieņēma 1. vietu, taču 8. kārtā izbraukumā ar 2:8 kapitulēja “New Project” komandai.

Dzirnavnieki pēc pirmā puslaika piekāpās ar 0:1, otrā puslaika pirmajā minūtē ielaida otros vārtus, bet vienus vārtus ātri atspēlēja. Mača turpinājums mūsējiem nebija sekmīgs, un viesi ielaida vēl piecus vārtus pēc kārtas. Zaudētāju sastāvā ar vārtiem atzīmējās Alvis Kristians Naumčiks un Mārcis Štolceris.

Šis zaudējums Nīcas komandu kopvērtējumā nobīdīja uz 3. vietu, bet atlikušajās divās spēlēs tai vēl ir jātiekas ar turnīra līderi “PB Line” (25. janvārī) un 4. pozīcijā esošo “Nikaru/Ghetto” (2. februārī).

“Grobiņas SC” vēl ir jāaizvada trīs spēles – 18. janvārī pret “Jako Sport/Graanul Pellets”, 25. janvārī viesos pret talsiniekiem, bet 1. februārī pret “New Project”.