Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Telpu futbolā noslēdzies regulārais turnīrs

Ar graujošu uzvaru ”Optibet” telpu futbola virslīgas regulāro turnīru noslēdza FK ”Nīca/OtankiMill”. Mūsējie noslēdzošajā mačā savā laukumā ar 9:1 (4:1) pārspēja iepriekšējās sezonas pamatturnīra uzvarētāju FK ”Raba”.

21.02.2023 06:00

Pirmā apļa spēlē, kas notika decembra sākumā, nīcenieki viesos nervus kutinošā galotnē pārspēja ”Rabas” vienību ar 6:5.

Cīņas gaitā kurzemnieki bija izvirzījušies vadībā ar 6:2, tomēr mača izskaņa bija saspringta, kas atnesa viesiem minimālu uzvaru.

Otrā apļa mačs jau pilnībā aizritēja pēc nīcenieku scenārija, un tika gūta pārliecinoša uzvara.

Pirmajā puslaikā līdz 16. minūtei laukuma saimnieki panāca 4:0, kad ar precīziem sitieniem atzīmējās Rihards Konovalovs, Sandis Vārpiņš un divreiz Aleksis Kristaps Rozenbergs.

Viesi pirmā puslaika izskaņā ar soda sitienu vienus vārtus atguva.

Cīņas otrajā daļā mājinieku pārsvars kļuva vēl iespaidīgāks un piecas bumbas ielidoja ”Rabas” vārtu tīklā.

Trīs golus iesita Daniels Sērmoliņš, hat-trick nokārtoja arī Rozenbergs, bet Vārpiņš savā rēķinā ierakstīja dubli.

Uzvara gan nīceniekiem neļāva pakāpties turnīra tabulā, un mūsējie regulāro turnīru noslēdza 4. vietā. Turpinājumā mūsējiem dienaskārtībā izslēgšanas spēles ar ”Jēkabpils Lūši/Ošukalns”.