Tobera pārstāvētā “Lechia” Polijas kausa izcīņā pēcspēles sitienos zaudē “Legia” komandai

Polijas kausa izcīņas astotdaļfināla barjeru dramatiskā kaujā nespēja pārvarēt Latvijas valstsvienības futbolista Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:2, 2:4 11 metru soda sitienu sērijā piekāpās Varšavas “Legia” vienībai.

Kristers Tobers ar bumbu. (Foto: Lechia Gdańsk)
09.11.2022 10:02

21 gadu vecais aizsargs Tobers laukumā tika sūtīts 12. minūtē, nomainot savainoto izraēlieti Joelu Abu Hannu, kā arī vēlāk tika nomainīts pirms papildlaika sākuma.

Pamatlaikā abas komandas rezultātu uz tablo izmainīja pa vienai reizei, pirmā puslaika izskaņā turkam Ilkajam Durmušam izvirzot “Lechia”, savukārt 52. minūtē portugālim Žusvē no 11 metru atzīmes panākot 1:1.

Pamatlaika izskaņā Durmušs bija precīzs vēlreiz, tomēr šoreiz vārtu guvums pēc video atkārtojuma tika anulēts.

Arī papildlaikā vadībā izvirzījās “Lechia”, 93. minūtē trešos vārtus trijās spēlēs gūstot (2:1) Lukašam Zvoļinskim.

Gdaņskiešiem līdz panākumam pietrūka pavisam nedaudz, 117. minūtē maurīcietim Lindsejam Rosē izlīdzinot rezultātu (2:2).

11 metru sitienu sērijā “Lechia” futbolisti bija precīzi vien divos no četriem mēģinājumiem, savukārt “Legia” realizēja četras no piecām pendelēm.

Interesanti, ka “Lechia” un “Legia” aizvadīja savu otro savstarpējo cīņu pēdējo piecu dienu laikā, arī iepriekšējā no tām Gdaņskas klubam pamatlaika izskaņā izlaižot pārsvaru un ciešot sāpīgu neveiksmi.