Toberam ar “Grasshoppers” neizšķirts Šveices čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases kapteiņa Kristera Tobera pārstāvētā Cīrihes “Grasshoppers” sestdien Šveices čempionāta spēli noslēdza neizšķirti.

Kristers Tobers. (Foto: Geisser/ Imago Images/ Scanpix)
16.03.2024 20:58

Cīrihes futbolisti savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar “St. Gallen” vienību.

Tobers spēlē iesaistījās jau no pirmās minūtes un laukumā bija līdz finālsvilpei.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā viesus vadībā izvirzīja Šadraks Akolo, kamēr mājinieki panāca neizšķirtu 80.minūtē, kad “St. Gallen” vārtsargu pārspēja Bredlijs Finks.

“Grasshoppers” ar 30 punktiem 28 spēlēs turnīra tabulā ieņem desmito vietu 12 komandu vidū, bet “St.Gallen” ar 41 punktu atrodas piektajā vietā.