Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Toberam bezvārtu puslaiks, “Lechia” piekāpjas Rumānijas līgas klubam

Treniņnometnē Turcijā pārbaudes spēli aizvadīja Latvijas valstsvienības futbolista Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, kas zaudēja (0:2) Rumānijas augstākās līgas klubam Ploješti “Petrolul”.

Kristers Tobers. (Foto: Lechia Gdańsk)
11.01.2023 19:11

22 gadus vecais Tobers aizsarga pozīcijā laukumā pavadīja pilnu pirmo puslaiku, šajā laikā gdaņskiešiem savu cietoksni nosargājot neieņemtu.

“Lechia” abus vārtus ielaida 49. un 90. minūtēs, kad “Petrolul” labā rezultatīvi sita Roberts Moldoveanu.

Nākamajās pārbaudes spēlēs “Lechia” spēkosies pret Serbijas čempioni Belgradas “Crvena Zvezda” (15. janvārī) un Čehijas Virslīgas komandu “Hradec Králové” (19. janvārī).

Polijas Ekstraklases sezonu Baltijas jūras ostas pilsētas Gdaņskas klubs atsāks 29. janvārī ar cīņu pret Plockas “Wisla”.