Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Toberam brīdinājums un uzvara pret čempioni

15.02.2020 09:48

Polijas Ekstraklasē otro spēli aizvadījis Latvijas izlases futbolists Kristers Tobers, kurš laukumā pavadīja visas 90 minūtes un palīdzēja Gdaņskas “Lechia” savā laukumā ar 1:0 pieveikt čempioni Gļivices “Piast”.

Gdaņskas “Lechia” vadībā varēja izvirzīties jau pirmajā puslaikā, bet pieredzējušais portugāļu uzbrucējs Flaviu Paišau nespēja realizēt 11 metru soda sitienu – viņš bumbu trieca pret pārliktni. Drīz pēc tam dzelteno kartīti nopelnīja Kristers Tobers, kurš otro maču pēc kārtas devās starta sastāvā, spēlējot balsta pussarga pozīcijā.

Jau pieminētais Paišau sagaidīja vēl vienu iespēju un 63. minūtē atnesa “Lechia” svarīgu uzvaru. Viņš pēc piespēles no labā flanga bija izveicīgākais vārtu priekšā, apsteidzot sāncenšu aizsargu. Pateicoties uzvarai, “Lechia” apsteigusi savu pretinieci un pacēlusies uz sesto vietu turnīra tabulā. Drīz Ekstraklases astoņas labākās komandas atdalīsies no pārējām un čempionātu turpinās savā starpā, tāpēc “Lechia” tie bija ļoti svarīgi punkti.