Toberam dzeltenā kartīte, Šteinbors rezervē abu savstarpējā duelī Polijā

Polijas Ekstraklasē pirmo spēli pēc ziemas pārtraukuma aizvadījušas divas Latvijas izlases futbolistu pārstāvētās komandas, vārtsarga Pāvela Šteinbora Bjalistokas “Jagiellonia” izbraukumā ar 2:0 apspēlējot aizsarga Kristera Tobera Gdaņskas “Lechia”.

30.01.2021 23:35

20 gadus vecais Tobers laukumā šodien bija “no zvana līdz zvanam”, 76. minūtē nopelnot brīdinājumu, kamēr Šteinbora vietā “Jagiellonia” vārtos bija 17 gadus vecais Ksavjers Dzjekonskis.

Bjalistokas klubs vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, kad izcēlās spānis Hesuss Imass. 37. minūtē “Lechia” pussargs Jakubs Kalušinskis nopelnīja otro dzelteno kartīti, atstājot mājiniekus mazākumā. Punktu “Lechia” izredzēm sešas minūtes līdz pamatlaika izskaņai pielika horvāts Jakovs Puļičs.

Polijas čempionāta tabulā pēc 15 kārtām “Jagiellonia” ar 23 punktiem pacēlās uz sesto vietu, bet Gdaņska ar 19 punktiem saglabāja astoto pozīciju.

Savukārt pārbaudes spēlē Serbijā vietējās Superlīgas komanda “OFK Bačka” ar 0:1 atzina 1. līgas vienības Novisadas “Kabel” pārākumu. Aizvakar savu 27. dzimšanas dienu nosvinējušais uzbrucējs Kaspars Svārups spēlēja “OFK Bačka” pamatsastāvā, bet 25 gadus vecais pussargs Jevgēņijs Kazačoks laukumā devās uz maiņu. Serbijas čempionāta sezona atsāksies 7. februārī. “OFK Bačka” ar 19 kārtās iekrātiem 11 punktiem tajā atrodas pēdējā vietā 20 komandu konkurencē.