Tobers nespēj apturēt uz maiņu iznākušo Gutkovski

Polijas Ekstraklases līdervienības “Rakow” rindās daudz laika vārtu gūšanai un rezultatīvas piespēles veikšanai nevajadzēja Vladislavam Gutkovskim, kurš palīdzēja savai komandai ar 4:0 uzveikt Kristera Tobera pārstāvēto “Lechia”.

28.04.2023 23:45

Polijas Ekstraklasē čempionāta līdervienība “Rakow” ar rezultātu 4:0 apspēlēja tabulas otrajā pusē esošo Gdaņskas “Lechia”. Latvijas izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis iznāca laukumā uz maiņu 65. spēles minūtē, bet 80. minūtē viņš asistēja savam komandas biedram trešo vārtu guvumā.

Savukārt spēles kompensācijas laikā “Rakow” aizskrēja pretuzbrukumā caur kreiso malu, no kuras tika veikts centrējums. Vienīgais ar iespēju apturēt mājinieku ceturto vārtu guvumu bija Kristers Tobers, taču centra aizsarga pozīcijā visu maču pavadījušais dobelnieks līdz bumbai neaizsniedzās, ļaujot Gutkovskim raidīt to vārtos. Rezultātā Latvijas valstvienības uzbrucējs nopelnīja gūtus vārtus un rezultatīvu piespēli.