Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Torress: “Šobrīd nav pareizi domāt par futbolu”

Torress: “Šobrīd nav pareizi domāt par futbolu”
Argentīniešu izcelsmes latviešu futbolists Kristians Damians Torress pagājušajā sezonā reti tika laukumā, bet šīgada divās sagatavošanās nometnēs treniņos un pārbaudes spēlēs apliecināja tādas kvalitātes, ka tika iecelts par FK "Liepāja" kapteini. (Foto: Mārtiņš Sīlis)
30.03.2020 06:00

Andris Sudmalis

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Faktiski visā pasaulē futbola sezona ir apturēta vai atcelta pilnībā, bet Latvija ir viena no nedaudzajām valstīm, kas savu čempionātu aizvada pēc sistēmas pavasaris-rudens, līdz ar to mēs vēl ceram, ka varbūt vasarā un rudens pusē ieraudzīsim darbībā pašmāju klubus un uzzināsim valsts čempionus. Ar lielām cerībām uz šo sezonu raugās futbola klubs “Liepāja”, par kura kapteini ir iecelts 34 gadus vecais uzbrūkošais pussargs KRISTIANS TORRESS. Sarunā ar “Kurzemes Vārdu” viņš gan vairāk runā par mūsu planētu ievainojušo sērgu, kas teju pilnībā aizēno domas par pasaules svarīgāko sporta veidu futbolu.

Dažas dienas pirms paredzētā sezonas sākuma “Liepājas” galvenais treneris Andrejs Kaļiņins mūsu laikrakstam atklāja, ka treneru štābs par vienības kapteini ir iecēlis Kristianu Torresu, kura asistenti ir Deniss Ivanovs un Seidu Jahaija.

Treneris nepiekrita replikai, ka, ņemot vērā abu pieredzējušo liepājnieku spēles laiku un šī gada sastāva papildinājumus, no šīs trijotnes lielākais spēles laiks 2020. gadā varētu būt Jahaijam: “Mums bija divas treniņnometnes. Vērojām puišus no dažādām pusēm – kad klājas smagi, kad klājas labi, kad treniņos notika kaut kas nestandarta. Torress pilnā apmērā ar ļoti labu pašatdevi un kvalitāti aizvadīja praktiski visas pārbaudes spēles un praktiski visus treniņus. Nezinu, varbūt tā ir otrā jaunība. Varbūt mums izveidojās labs kontakts. Es viņam no pirmajām dienām uzticējos un teicu, ka viņam Latvijā nav līdzvērtīgu spēlētāju, kuri var iedot asu piespēli soda laukumā, organizēt bīstamu uzbrukumu. Jautājums ir par motivāciju un fizisko gatavību, plus par traumām. Ziemā viņam traumu nebija, un viņš izlaida tikai kādus trīs vai četrus treniņus. Taču viņš pilnībā izgāja visu sagatavošanās posmu. Piedalījās spēlēs, kurās ne tikai nekrita ārā no zīmējuma, bet bija viens no komandas līderiem.”

– Ko šajā laikā dara profesionāls futbolists?

– Futbolisti savā starpā klātienē nekontaktējas, mēs cits citu neredzam, sazināmies tikai telefoniski. Mūsu kluba kopējā čatā treneri katru dienu publicē treniņu programmu, kas mums katram ir jāpilda. Laiks ir sarežģīts, ārā šobrīd daudz laika nevar pavadīt, bet vismaz stundu var darboties svaigā gaisā, kur nav daudz cilvēku, kur var strādāt vienatnē.

– Kur tu trenējies?

– Es dzīvoju Ezerkrastā. Blakus ir ezers, ir daudz vietas, kur var skraidīt. Reizēm varu aizbraukt līdz “Baatai”. Pa kreisi no tās pludmalē cilvēku vispār nav, taisu tur vingrinājumus. Ja ir bumba, tad var trenēties ar to, taču vienatnē ir ļoti sarežģīti strādāt ar bumbu. Vairāk strādājam uz fizisko sagatavotību, lai nezaudētu to, ko ieguvām treniņnometnēs.

– Ja neskaita individuālos futbola treniņus, kā tu pats pavadi šo laiku, kurā cilvēki ir aicināti palikt mājās?

– Es pret šo situāciju izturos ļoti nopietni. Tā nav smieklīga. Man ir sieva un meita, kuras vispār gandrīz nerādās uz ielas. Varbūt 20 minūtes meita pastaigājas ārā. Uz veikalu braucu tikai es. Pagaidām cilvēki vēl pilnībā nesaprot, ka šī ir ļoti, ļoti nopietna situācija. Es gribu pateikt, ka mums Latvijā ir maza valsts, kam pret notiekošo jāizturas vēl nopietnāk. Ja, nedod Dievs, kaut kas notiek, sekas var būt ļoti bēdīgas. Cilvēkiem vispirms jādomā par sevi, bet, rūpējoties par sevi un paliekot mājās, tu automātiski palīdzi citiem cilvēkiem. Ja tev ir vīruss, bet tu 3–4 nedēļas paliksi mājās un izārstēsies, tad tu pasaudzēsi ļoti daudz citu cilvēku.

– Par laimi, daudzi apzinās situācijas nopietnību un paliek mājās, bet grib domāt ne tikai par negatīvo. Kā tu ieteiktu pavadīt sociālās distancēšanās laiku?

– Mēs dzīvojam tādā laikā, kad cilvēki daudz strādā, un viņiem nav laika savai ģimenei. Tagad pasaulē valda liels negatīvisms, tomēr tagad ir arī laiks, kad var vairāk pievērsties ģimenei. Var veidot kaut ko jaunu, var mācīties. Šo laiku var pavadīt lietderīgi un pozitīvi. Nav tikai jāsēž mājās un jāgarlaikojas. Es, piemēram, mācu savai meitai spēlēt futbolu (smejas), lai viņai būtu interesanti uzturēties mājās kopā ar mums.

– Raugoties uz Covid-19 slimības izplatību, šķiet, ka Argentīna samērā labi tiek galā ar epidēmiju, ņemot vērā tavas dzimtenes lielo iedzīvotāju skaitu (aptuveni 45 miljoni – A.S.). Inficēto ir daudz, bet mazāk nekā citās lielās valstīs – aptuveni 500 slimnieku. Vai tu zini, kādi ierobežojumi ir spēkā Argentīnā?

– Argentīnas prezidents labi tiek galā ar situāciju. Mēs skatījāmies uz to, kas notika Spānijā. Mums Argentīnā nav tādas veselības sistēmas kā Spānijā, tāpēc viss varētu beigties ļoti slikti, ja Argentīnā sāktos tāda epidēmija kā Spānijā. Tāpēc tika pieņemti ļoti stingri noteikumi. Viss ir slēgts, visiem jāsēž mājās. Tie cilvēki, kuri ir vecāki par 50 gadiem, vispār nedrīkst iziet uz ielas. Arī mani vecāki. Ģimenes locekļiem vai citiem cilvēkiem var palūgt atnest pārtiku. Es ļoti daudz lasu, ļoti daudz runāju ar saviem draugiem Argentīnā, Spānijā, Itālijā. Situācija pasaulē ir ļoti nepatīkama. Viens no maniem labākajiem draugiem atrodas Spānijā. Jūs paši varat iedomāties, kas notiek Madridē.

Spānijā cilvēki sākumā par vīrusu smējās.

– Kā šo laiku pavada tava kuplā ģimene Argentīnā?

– Viņi ļoti pārdzīvoja, jo es atrodos Latvijā, kas nav tālu no epidēmijas skartās Spānijas. Es radiem stāstīju, ka esmu priecīgs par to, ka Latvija pret šo slimību izturas nopietni. Uzreiz aizvēra lidostas, un to izdarīja arī Lietuva. Valstu vadītāji ir malači. Mans Madrides draugs stāstīja – kad tur viss vēl tikai sākās, Spānijā cilvēki sākumā par vīrusu smējās, neviens nepievērsa uzmanību, teica, ka tā ir tikai gripa. Tagad tur šo problēmu būs ļoti grūti atrisināt.

– Kad tu pats pēdējo reizi viesojies dzimtenē?

– Pirms diviem gadiem. Ceļš uz turieni ir ilgs, manai tobrīd nepilnu gadu vecajai meitai ceļš bija ļoti grūts. Jālido 6 stundas līdz Barselonai, tad 15 stundas līdz Argentīnai un vēl 2 stundas līdz manai dzimtajai pilsētai Čubutas provincē. Tā ir viena no Argentīnas 3–4 provincēm, ko nav skārusi epidēmija.

– Runājot par Argentīnu, gribas parunāt ne tikai par Covid-19, bet arī par futbolu. Pasaulē Argentīna ir slavena kā futbola valsts, un jūsu izcilo klubu “River Plate” un “Boca Juniors” sāncensību zina daudzi. Par kuru no abām šīm komandām tu fano?

– Es jūtu līdzi “River Plate”. Puse manas ģimenes fano par “Boca”, bet otra puse – par “River”. Agrāk bija tā, ka pēc tavas komandas zaudējuma radi katru dienu neļauj aizmirst, ka tu esi zaudējis. Mūsu valstī cilvēki ir ļoti fanātiski. “River” – “Boca” derbijs ir tik liels kā “Barcelona” – “Real Madrid”, kā “Milan” – “Inter”. Futbols argentīniešiem ir ļoti svarīgs, daudzi cilvēki dzīvo tikai no futbola. Par futbolu domā 95% cilvēku.

– Atgriezīsimies Liepājas futbolā pirms sešiem gadiem. Pieļauju, ka 2014. gadā tu Liepājā nebiji pilnībā aizmirsts, taču pēc vairākām tavām sezonām ārzemēs diez vai daudzi varēja iedomāties, ka tu atgriezīsies pilsētā, kur spēlēji savas karjeras sākumposmā. Kā tu pats atminies savu atgriešanos?

– Vairākus gadus biju pavadījis Azerbaidžānā, biju nedaudz noguris. Sieva visu laiku bija ar mani, bet skuma pēc Liepājas. Kad uzzināju, ka Māris Verpakovskis kļūs par kluba prezidentu, mēs ar viņu tikāmies, es teicu, varētu atgriezties Liepājā. Viņš godīgi sacīja, ka finansiālā situācija nav pati labākā, bet es atbildēju, ka man tā nav problēma, ka gribu viņam palīdzēt un ka ticu viņam kā prezidentam. 2014. gadā mums klājās smagi. Ja godīgi, naudas vispār nebija. Taču komandā spēlēja Liepājas puiši, kuri mīl klubu un kuri gribēja atjaunot kluba labo vārdu. Finišējām ļoti labi – bijām ceturtie. Es biju ļoti laimīgs, jo mīlu šo pilsētu un man patīk Liepājas cilvēki.

– Vai par 2015. gadu ir vēl pozitīvākas atmiņas?

– Es pozitīvo saskatu arī 2014. gada sezonā, kas bija ļoti svarīga, lai 2015. gadā mēs kļūtu par čempioniem. Komandā spēlēja gados jauni futbolisti. Uzvarējām labas spēles, parādījām, ka varam daudz sasniegt, ja nopietni strādāsim. Par 2015. gadu man ir liels prieks ne tikai tāpēc, ka kļuvām par čempioniem. Sastāvā lielākā daļa bija Liepājas futbola audzēkņi. Klubs nopelnīja labu naudu, atguva Liepājas futbola slavu, lika runāt par to, ka Liepājas futbolā ir gados jaunie spēlētāji.

– Pirms šīs vēl nestartējušās sezonas “Liepājas” galvenais treneris Andrejs Kaļiņins sacīja, ka treneri tevi ir izvēlējušies par komandas kapteini. Biju pārsteigts, ņemot vērā to, ka tu iepriekšējās sezonās spēlēji diezgan maz. Taču treneris tevi slavēja un sauca par vienu no komandas vadošajiem futbolistiem. Vai var teikt, ka tu šogad esi atradis kādu īpašu iedvesmu, lai atgrieztos savā iepriekšējā līmenī?

– Kad futbolistam kaut kas neizdodas, tad vispirms vainīgs ir pats futbolists, nevis treneris vai vēl kāds cits. Ja es pagājušajā gadā nespēlēju, tātad nepierādīju, ka biju labāks par tiem futbolistiem, kuri devās laukumā. Šogad man ir liela motivācija. Esmu 34 gadus vecs, nezinu, cik ilgi vēl spēlēšu futbolu. Mums bija labas treniņnometnes, neizlaidu treniņus, jutos ļoti labi. Protams, ļoti svarīga ir galvenā trenera uzticēšanās. Par to esmu laimīgs, tomēr, ja godīgi, uzskatu, ka šobrīd nav pareizi domāt par futbolu. Tas tagad atvirzās varbūt pat trešajā plānā. Svarīgākais, lai cilvēki būtu veseli. Dod Dievs, lai vēlāk viss atgrieztos normālās sliedēs. Tad atkal varēs sākt domāt par futbolu. Tagad svarīgāka ir cilvēku dzīvība. Tā ir atkarīga no visiem mums – no cilvēkiem, kuri dzīvo Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā un citur. Mēs varam būt atbildīgi un darīt visu, lai pie mums nenotiek tas, kas dažās citās valstīs.

5 komentāri

2020-03-30 09:46

zZ: Vai tad nav laiks, futbolu pamest???Un dot iespeju jaunajiem...HMMM

2020-03-30 21:35

Kuršu kleperis: Pēc čempionu sezonas. tu aizmirsi kā jāspēlē futbols! Pie vainas pilsonības iegūšana vai kas cits, nezinu! Bet gribētos vēl ko redzēt no tevis! Tik žēl, ka vecie biedri izklīduši kur nu kurais!

2020-03-31 09:30

Leprechun: Ar tādu tehniku, viņam nav konkurentu Latvijā. Cerams ka pēc futbola gaitām, paliks Liepājas futbolā kā treneris un nodos savas Argentīnas futbola prasmes jaunajiem futbolistiem.

2020-03-31 12:22

Bobiks: Kā raksts pa Liepāju.. tā srazu kāds iesmirdina pa jaunajiem...

2020-04-02 09:58

TO BObikam: BObik ,cik klašu izglītibiņa JUms ir?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz