Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Trīs punkti ar īsu sastāvu

27.07.2016 07:00

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionātā “Liepāja 2” tikai ar diviem rezervistiem pieteikumā izbraukumā ar 2:1 (0:0) apspēlēja “Spartaka” dublierus.

“Liepāja 2”: Zviedris, Džeriņš, Ķepals, Jaunarājs, Krautmanis (Jermoļenko), Rubezis, Jēkabsons, Vagančuks, Kleinbergs, E. Pētersons, Ķipsts.

Liepājniekiem, kā jau pēdējā laikā ierasts, daudz palīgu no virslīgas komandas nebija, no šādiem futbolistiem iztiekot tikai ar vārtsarga Zviedra līdzdalību mačā. Jūrmalniekiem virslīgas deleģētie papildspēki bija plašāki – E. Stuglis, horvāts Havojičs, Jaudzems, Kiriļins un arī vārtsargs Lazarevs.

“Liepājas” dublieru rindas ir ne tikai savainojumu paretinātas, bet daži futbolisti pēc traumu sadziedēšanas laukumā ir atgriezušies tikai pavisam nesen, savukārt daži spēlēja uz 1999. gadā dzimušo Latvijas izlases pārbaudes mača slodzes fona.

Par spīti visam “Liepājas 2” galvenā trenera Jāņa Intenberga vērtējums par maču ir tāds, ka viesi jūrmalniekus ir apspēlējuši diezgan vienkārši. Pirmajā puslaikā liepājnieki neizmantoja iespējas atklāt rezultātu, bet 56. minūtē Vagančuks beidzot panāca rezultātu 1:0 mūsējo labā. Jau nākamajā minūtē dublieru čempionāta līderi liepājnieki uzdāvināja vārtu guvumu laukuma saimniekiem, bet 82. minūtē Kreināts ar sitienu no metriem 20 izrāva viesiem minimālu uzvaru, apliecinot mūsējo pārākumu mačā.

Ceturtdien, 28. jūlijā, pulksten 14 “Liepāja 2” stadionā “Olimpija” tiksies ar “Rīgu/ŠFS”.