Trīs uzvaras trīs spēlēs

28.11.2018 07:01

“Liepāja/Ekovalis” savā laukumā ar 6:4 (3:1) pārspēja “Ventspils Augstskolu” un izcīnīja savu trešo uzvaru Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas trīs spēlēs.

Liepājnieki spēli sāka vareni, un jau pirmajā minūtē Emīls Jēkabsons atklāja rezultātu, bet 12. minūtē viņš mūsējo pārsvaru palielināja līdz 2:0. Vēl komfortablāk mājinieki varēja sākt justies pēc Jevgēņija Koršakova gola 13. minūtes ievadā. Pirmā puslaika izskaņā liepājniekus nedaudz pievīla pieredzējušais vārtsargs Vents Ozols, un viesi vienus vārtus atguva.

Kopumā laukuma saimnieki spēlēja visai organizēti un viesiem nebija daudz cerību uz atspēlēšanos. Otrā puslaika pirmajā daļā nepiekāpīgais Romans Gladiļins atjaunoja 3 vārtu pārsvaru, vēl viens no Liepājas amatieru futbola cīnītājiem Raimonds Sāmietis ar galvu panāca 5:1, bet Emīls Jēkabsons noformēja sev hat-trick.

Mačs virzījās “Liepājas/Ekovaļa” pārliecinošas uzvaras virzienā, tomēr, iespējams, ka mājinieki nedaudz par ātru atslābinājās, un ventspilnieki pamatlaika pēdējās divās minūtēs padarīja rezultāta starpību cienīgāku.

Tikmēr “Nīca/OtankiMill.eu” izbraukumā ar 4:5 (2:4) piekāpās Kuldīgas “Nikeram”. Mājinieki pirmā puslaika pirmajā pusē panāca 3:0 savā labā, tomēr Alvis Naumčiks un Daniels Sērmoliņš 17. minūtē 10 sekunžu laikā 2 vārtus atguva. Pirmo puslaiku kuldīdznieki tomēr pabeidza ar divu vārtu pārsvaru, bet nīcenieki atkal iesita 2 golus īsā laikā, turklāt to vēlreiz paveica tie paši spēlētāji. Šoreiz Naumčikam un Sērmoliņam tas prasīja 26 sekundes, un 34. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts 4:4. Tiesa, tikai uz īsu brīdi, jo pēc 10 sekundēm “Nikers” guva mača izšķirošos vārtus.

Svētdien, 2. decembrī, “Liepāja/Ekovalis” pulksten 15 uzņems “Tukumu 2000/TSS”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” nākamo maču aizvadīs 15. decembrī viesos pret komandu “Talsi/FK Laidze”.