Trīs zaudēti punkti “Daugavas” “krastos”

15.05.2008 16:50

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja komanda “Liepājas metalurgs 2”, kas izbraukumā ar 2:3 (1:1) atzina Rīgas “Daugavas” pārākumu. Liepājnieku treneris Jānis Intenbergs pastāstīja, ka ideālā variantā viņa vadītās komandas pamatsastāvā būtu jāspēlē trim 1992.gadā dzimušajiem puišiem, bet divos pēdējos mačos sešpadsmitgadnieku skaits bija attiecīgi četri un pieci.

Pret dažus gadus vecākiem daugaviešiem, kas tuvākajā laikā varētu pretendēt uz iekļūšanu virslīgā, tas tomēr ir mazliet par daudz. Jaunība gan mūsējiem neliedza cīņu uzsākt ļoti aktīvi, un jau spēles 20.minūtē rezultātam vajadzēja būt 4:0 viesu labā.

Taču metalurgiem izdevās izmantot tikai vienu no četrām teicamajām iespējām (atzīmējās tās dienas jubilārs Vjugars Askerovs). Taču divi izgājieni palika neizmantoti, vēl Askerovs sita pa vārtu stabu, un spēles gaita izlīdzinājās. Savukārt mājinieki puslaika beigās no soda sitiena panāca izlīdzinājumu, bet otrā puslaika ievadā dažu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:1. Liepājnieki septiņas minūtes līdz spēles beigām panāca 2:3 (piektos vārtus sezonā guva Deniss Rakels), un bija ļoti tuvu tam, lai izrautu vismaz neizšķirtu, bet pietrūka gan veiksmes, gan meistarības.

Nākamo spēli metalurgi atkal aizvadīs Liepājā – svētdien pulksten 16 “Daugavas” stadiona rezerves laukumā pret komandu “Valmiera/Viktorija”.