Sestdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Turnīra “Amber Cup” izšķirošās spēles (online)

Turnīra “Amber Cup” izšķirošās spēles (online)
30.10.2015 16:00

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Liepājā trešo reizi norisinās bērnu futbola turnīrs “Dzintara kauss” jeb “Amber Cup”, kurā piedalās 16 komandas, arī futbola lielvalstu Vācijas un Anglijas vienības. “Amber Cup” Liepājas Olimpiskajā centrā norisinās 30. un 31. oktobrī. Spēļu rezultātiem un izmaiņām turnīra tabulās tiešsaistes režīmā varat sekot līdzi šeit. 

Ar priekšsacīkšu rezultātiem varat iepazīties šeit.

Komandas, kas spēlē par 1.-8. vietu: 

FS Metta
Tottenham Hotspur
Norwich City
Borussia Monchengladbach
FC Augsburg
Schalke 04
West Bromwich Albion
Super Nova

Komandas, kas spēlē par 9.-16. vietu:

FC Elva
Vidzemes FC/Valmiera Glass
STIHL Lithuanian Selection
FK Liepāja/LSSS 03
Klaipeda FM
FK Liepāja/LSSS 04
Grobiņas BC
FC Banga

Spēļu kalendārs 

Grupa Laiks Komanda A   Komanda B Rezultāts
A 16:15 FS Metta Tottenham
Hotspur
2:3
B 16:15 FC Elva Vidzemes
FC/Valmiera Glass
0:1
A 16:30 Norwich City Borussia
Monchengladbach
2:3
B 16:30 STIHL Lithuanian Selection FK
Liepāja/LSSS 03
0:3
A 16:45 FC Augsburg Schalke 04 0:3
B 16:45 Klaipeda FM FK
Liepāja/LSSS 04
1:3
A 17:00 West Bromwich Albion Super Nova 4:2
B 17:00 Grobiņas BC FC Banga 1:0
A 17:15 Borussia Monchengladbach FS Metta 1:2
B 17:15 FK Liepāja/LSSS 03 FC Elva 4:0
A 17:30 Tottenham Hotspur Norwich City 3:1
B 17:30 Vidzemes FC/Valmiera Glass STIHL
Lithuanian Selection
1:0
A 17:45 Super Nova FC Augsburg 0:4
B 17:45 FC Banga Klaipeda FM 4:2
A 18:00 Schalke 04 West Bromwich
Albion
0:0
B 18:00 FK Liepāja/LSSS 04 Grobiņas BC 2:1
A 9:00 FC Augsburg Borussia
Monchengladbach
2:1
B 9:00 Klaipeda FM FK
Liepāja/LSSS 03
0:2
A 9:15 FS Metta Norwich City 0:1
B 9:15 FC Elva STIHL
Lithuanian Selection
1:3
A 9:30 Tottenham Hotspur West Bromwich
Albion
4:4
B 9:30 Vidzemes FC/Valmiera Glass Grobiņas BC 0:3
A 9:45 Schalke 04 Super Nova 3:1
B 9:45 FK Liepāja/LSSS 04 FC Banga 0:2
A 10:00 Borussia Monchengladbach Tottenham
Hotspur
0:1
B 10:00 FK Liepāja/LSSS 03 Vidzemes
FC/Valmiera Glass
0:2
A 10:15 West Bromwich Albion FC Augsburg 2:1
B 10:15 Grobiņas BC Klaipeda FM 3:2
A 10:30 Super Nova FS Metta 1:3
B 10:30 FC Banga FC Elva 0:3
A 10:45 Norwich City Schalke 04 1:4
B 10:45 STIHL Lithuanian Selection FK
Liepāja/LSSS 04
0:1
A 11:00 Borussia Monchengladbach West Bromwich
Albion
5:3
B 11:00 FK Liepāja/LSSS 03 Grobiņas BC 1:3
A 11:15 Tottenham Hotspur Super Nova 2:2
B 11:15 Vidzemes FC/Valmiera Glass FC Banga 3:0
A 11:30 FS Metta Schalke 04 1:3
B 11:30 FC Elva FK
Liepāja/LSSS 04
1:6
A 11:45 FC Augsburg Norwich City 3:2
B 11:45 Klaipeda FM STIHL
Lithuanian Selection
1:1
A 12:00 Super Nova Borussia
Monchengladbach
0:7
B 12:00 FC Banga FK
Liepāja/LSSS 03
3:1
A 12:15 Schalke 04 Tottenham
Hotspur
3:1
B 12:15 FK Liepāja/LSSS 04 Vidzemes
FC/Valmiera Glass
1:2
A 12:30 West Bromwich Albion Norwich City 0:0
B 12:30 Grobiņas BC STIHL
Lithuanian Selection
1:1
A 12:45 FC Augsburg FS Metta 0:2
B 12:45 Klaipeda FM FC Elva 2:1
A 13:00 Borussia Monchengladbach Schalke 04 1:0
B 13:00 FK Liepāja/LSSS 03 FK
Liepāja/LSSS 04
2:0
A 13:15 Norwich City Super Nova 3:1
B 13:15 STIHL Lithuanian Selection FC Banga 2:0
A 13:30 Tottenham Hotspur FC Augsburg 0:1
B 13:30 Vidzemes FC/Valmiera Glass Klaipeda FM 0:1
A 13:45 FS Metta West Bromwich
Albion
2:4
B 13:45 FC Elva Grobiņas BC 2:3

Turnīra tabulas 

1.-8. vieta 

Nr Team GP W D L GF GA GD PTS Place
1 Schalke 04 7 5 1 1 16 5 11 16 1
2 FC Augsburg 7 4 0 3 11 10 1 12 2
3 West Bromwich Albion 7 3 3 1 17 14 3 12 3
4 Borussia Monchengladbach 7 4 0 3 18 10 8 12 4
5 Tottenham Hotspur 7 3 2 2 14 13 1 11 5
6 FS Metta 7 3 0 4 12 13 -1 9 6
7 Norwich City 7 2 1 4 10 14 -4 7 7
8 Super Nova 7 0 1 6 7 26 -19 1 8

9.-16. vieta 

Nr Team GP W D L GF GA GD PTS Place
1 Grobiņas SC 7 5 1 1 15 8 7 16 9
2 Vidzemes FC/Valmiera Glass 7 5 0 2 9 5 4 15 10
3 FK Liepāja/LSSS 03 7 4 0 3 13 8 5 12 11
4 FK Liepāja/LSSS 04 7 4 0 3 13 9 4 12 12
5 FC Banga 7 3 0 4 9 12 -3 9 13
6 STIHL Lithuanian Selection 7 2 2 3 7 8 -1 8 14
7 Klaipeda FM 7 2 1 4 9 14 -5 7 15
8 FC Elva 7 1 0 6 8 19 -11 3 16

Turnīra vietu sadalījums 

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz