Turnīra “Liepaja Spring Cup 2015” priekšsacīkstes (online)
liepajniekiem.lv
Liepājā pulcējas Eiropā labi atpazīstamu futbola klubu jaunā maiņa, lai piedalītos starptautiskā U11 vecuma grupas turnīrā “Pavasara kauss”, angliski sauktā par “Spring Cup”. 29. un 30. maijā “Daugavas” stadiona galvenajā un rezerves laukumos sacenšas 18 komandas no 10 valstīm. Pirmajā dienā spēles sāksies pulksten 10, bet otrajā – pulksten 9. Piedāvājam sekot līdzi spēļu rezultātiem un izmaiņām turnīra tabulās.
A grupa (Group A)
A1 PFC CSKA ( RUS )
A2 RSC Anderlecht ( BEL )
A3 Jagiellonia ( POL )
A4 Nomme Kalju FC ( EST )
A5 Rēzeknes FA ( LAT )
A6 FK Liepāja/LSSS (LAT)
B grupa (Group B)
B1 Borussia M – bach ( GER )
B2 West Brom Albion FC ( ENG )
B3 FC Bate ( BLR )
B4 FC Banga ( LIT )
B5 TJK Legion ( EST )
B6 SK Super Nova ( LAT )
C grupa (Group C)
C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG )
C2 1 FC Koln ( GER )
C3 Kapa United ( FIN )
C4 Lithuanian Selection (LIT)
C5 FS Metta ( LAT )
C6 FK Dinamo ( LAT )
Ar fināla kārtas rezultātiem varat iepazīties šeit (Final round scores here).
Priekšacīkstes (Group games)
Nr. | Pitch | Grp. | Start | Team A |
Team B | Result |
1 | 1 | A | 10:00 | A1 PFC CSKA ( RUS ) | A2 RSC Anderlecht ( BEL ) |
0:1 |
2 | 2 | B | 10:00 | B1 Borussia M – bach ( GER ) | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) |
1:3 |
3 | 3 | C | 10:00 | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) | C2 1 FC Koln ( GER ) |
0:3 |
4 | 1 | A | 10:25 | A3 Jagiellonia ( POL ) | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) |
0:1 |
5 | 2 | B | 10:25 | B3 FC Bate ( BLR ) | B4 FC Banga ( LIT ) |
1:0 |
6 | 3 | C | 10:25 | C3 Kapa United ( FIN ) | C4 Lithuanian Selection (LIT) |
3:0 |
7 | 1 | A | 10:50 | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
1:1 |
8 | 2 | B | 10:50 | B5 TJK Legion ( EST ) | B6 SK Super Nova ( LAT ) |
2:1 |
9 | 3 | C | 10:50 | C5 FS Metta ( LAT ) | C6 FK Dinamo ( LAT ) |
0:0 |
10 | 2 | A | 11:15 | A1 PFC CSKA ( RUS ) | A3 Jagiellonia ( POL ) |
2:0 |
11 | 1 | B | 11:15 | B1 Borussia M – bach ( GER ) | B3 FC Bate ( BLR ) |
2:0 |
12 | 3 | C | 11:15 | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) | C3 Kapa United ( FIN ) |
0:3 |
13 | 2 | A | 11:40 | A2 RSC Anderlecht ( BEL ) | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) |
4:0 |
14 | 1 | B | 11:40 | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) | B5 TJK Legion ( EST ) |
3:2 |
15 | 3 | C | 11:40 | C2 1 FC Koln ( GER ) | C5 FS Metta ( LAT ) |
5:0 |
16 | 2 | A | 12:05 | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
0:1 |
17 | 1 | B | 12:05 | B4 FC Banga ( LIT ) | B6 SK Super Nova ( LAT ) |
2:0 |
18 | 3 | C | 12:05 | C4 Lithuanian Selection (LIT) | C6 FK Dinamo ( LAT ) |
1:0 |
19 | 3 | A | 12:30 | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) | A1 PFC CSKA ( RUS ) |
0:3 |
20 | 2 | B | 12:30 | B5 TJK Legion ( EST ) | B1 Borussia M – bach ( GER ) |
1:1 |
21 | 1 | C | 12:30 | C5 FS Metta ( LAT ) | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) |
1:1 |
22 | 3 | A | 12:55 | A2 RSC Anderlecht ( BEL ) | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) |
2:0 |
23 | 2 | B | 12:55 | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) | B4 FC Banga ( LIT ) |
5:0 |
24 | 1 | C | 12:55 | C2 1 FC Koln ( GER ) | C4 Lithuanian Selection (LIT) |
1:0 |
25 | 3 | A | 13:20 | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
A3 Jagiellonia ( POL ) |
4:1 |
26 | 2 | B | 13:20 | B6 SK Super Nova ( LAT ) | B3 FC Bate ( BLR ) |
0:2 |
27 | 1 | C | 13:20 | C6 FK Dinamo ( LAT ) | C3 Kapa United ( FIN ) |
0:1 |
28 | 2 | A | 13:45 | A1 PFC CSKA ( RUS ) | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) |
4:0 |
29 | 3 | B | 13:45 | B1 Borussia M – bach ( GER ) | B4 FC Banga ( LIT ) |
2:1 |
30 | 1 | C | 13:45 | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) | C4 Lithuanian Selection (LIT) |
0:0 |
31 | 2 | A | 14:10 | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
A2 RSC Anderlecht ( BEL ) |
1:0 |
32 | 3 | B | 14:10 | B6 SK Super Nova ( LAT ) | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) |
2:7 |
33 | 1 | C | 14:10 | C6 FK Dinamo ( LAT ) | C2 1 FC Koln ( GER ) |
0:3 |
34 | 2 | A | 14:35 | A3 Jagiellonia ( POL ) | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) |
0:0 |
35 | 3 | B | 14:35 | B3 FC Bate ( BLR ) | B5 TJK Legion ( EST ) |
3:1 |
36 | 1 | C | 14:35 | C3 Kapa United ( FIN ) | C5 FS Metta ( LAT ) |
1:1 |
37 | 3 | A | 15:00 | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
A1 PFC CSKA ( RUS ) |
1:1 |
38 | 1 | B | 15:00 | B6 SK Super Nova ( LAT ) | B1 Borussia M – bach ( GER ) |
0:7 |
39 | 2 | C | 15:00 | C6 FK Dinamo ( LAT ) | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) |
0:1 |
40 | 3 | A | 15:25 | A2 RSC Anderlecht ( BEL ) | A3 Jagiellonia ( POL ) |
5:0 |
41 | 1 | B | 15:25 | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) | B3 FC Bate ( BLR ) |
5:0 |
42 | 2 | C | 15:25 | C2 1 FC Koln ( GER ) | C3 Kapa United ( FIN ) |
2:0 |
43 | 3 | A | 15:50 | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) |
0:2 |
44 | 1 | B | 15:50 | B4 FC Banga ( LIT ) | B5 TJK Legion ( EST ) |
0:0 |
45 | 2 | C | 15:50 | C4 Lithuanian Selection (LIT) |
C5 FS Metta ( LAT ) |
2:0 |
Priekšsacīkšu turnīra tabulas (Final standing group games)
Group A | Pkt. | F | A | Diff. | ||
1. | A2 RSC Anderlecht ( BEL ) |
12 | 12 | : | 1 | 11 |
2. | A6 FK Liepāja/LSSS (LAT) |
11 | 8 | : | 3 | 5 |
3. | A1 PFC CSKA ( RUS ) |
10 | 10 | : | 2 | 8 |
4. | A5 Rēzeknes FA ( LAT ) | 5 | 3 | : | 8 | -5 |
5. | A4 Nomme Kalju FC ( EST ) | 3 | 1 | : | 9 | -8 |
6. | A3 Jagiellonia ( POL ) | 1 | 1 | : | 12 | -11 |
Group B | Pkt. | F | A | Diff. | ||
1. | B2 West Brom Albion FC ( ENG ) |
15 | 23 | : | 5 | 18 |
2. | B1 Borussia M – bach ( GER ) |
10 | 13 | : | 5 | 8 |
3. | B3 FC Bate ( BLR ) |
9 | 6 | : | 8 | -2 |
4. | B5 TJK Legion ( EST ) | 5 | 6 | : | 8 | -2 |
5. | B4 FC Banga ( LIT ) | 4 | 3 | : | 8 | -5 |
6. | B6 SK Super Nova ( LAT ) | 0 | 3 | : | 20 | -17 |
Group C | Pkt. | F | A | Diff. | ||
1. | C2 1 FC Koln ( GER ) |
13 | 14 | : | 1 | 13 |
2. | C3 Kapa United ( FIN ) |
10 | 8 | : | 3 | 5 |
3. | C4 Lithuanian Selection (LIT) |
8 | 4 | : | 4 | 0 |
4. | C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) | 5 | 2 | : | 7 | -5 |
5. | C5 FS Metta ( LAT ) | 3 | 2 | : | 9 | -7 |
6. | C6 FK Dinamo ( LAT ) | 1 | 0 | : | 6 | -6 |
Komandu sadalījums fināla kārtai (Groups for the final round)
Zelta grupa (Group Gold)
1A RSC Anderlecht (BEL)
1B West Brom Albion (ENG)
1C 1 FC Koln (GER)
2A FK Liepāja/LSSS (LAT)
2B Borussia M-bach (GER)
2C KaPa United (FIN)
Sudraba grupa (Group Silver)
3A PFC CSKA (RUS)
3B FC Bate (BLR)
3C Lithuanian Selection (LIT)
4A Rēzeknes FA (LAT)
4B TJK Legion (EST)
4C Tottenham Hotspur FC (ENG)
Bronzas grupa (Group Bronze)
5A Nomme Kalju FC (EST)
5B FC Banga (LIT)
5C FS Metta (LAT)
6A Jagiellonia (POL)
6B SK Super Nova (LAT)
6C FK Dinamo (LAT)
Ar fināla kārtas rezultātiem varat iepazīties šeit (Final round scores here).