Trešdiena, 22. septembris Maigurs, Mārica, Māris
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Turnīra “Liepaja Spring Cup 2015” priekšsacīkstes (online)

Turnīra “Liepaja Spring Cup 2015” priekšsacīkstes (online)
Foto: Ruslans Šuļga
29.05.2015 09:44

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Liepājā pulcējas Eiropā labi atpazīstamu futbola klubu jaunā maiņa, lai piedalītos starptautiskā U11 vecuma grupas turnīrā “Pavasara kauss”, angliski sauktā par “Spring Cup”. 29. un 30. maijā “Daugavas” stadiona galvenajā un rezerves laukumos sacenšas 18 komandas no 10 valstīm. Pirmajā dienā spēles sāksies pulksten 10, bet otrajā – pulksten 9. Piedāvājam sekot līdzi spēļu rezultātiem un izmaiņām turnīra tabulās. 

A grupa (Group A)

A1  PFC CSKA ( RUS )
A2  RSC Anderlecht ( BEL )
A3  Jagiellonia ( POL )
A4  Nomme Kalju FC ( EST )
A5  Rēzeknes FA ( LAT )
A6  FK Liepāja/LSSS  (LAT)

B grupa (Group B)

B1  Borussia M – bach ( GER )
B2  West Brom Albion FC ( ENG )
B3  FC Bate ( BLR )
B4  FC Banga ( LIT )
B5  TJK Legion ( EST )
B6  SK Super Nova ( LAT )

C grupa (Group C)

C1  Tottenham Hotspur FC ( ENG )
C2  1 FC Koln ( GER )
C3  Kapa United ( FIN )
C4  Lithuanian Selection (LIT)
C5  FS Metta ( LAT )
C6  FK Dinamo ( LAT )

Ar fināla kārtas rezultātiem varat iepazīties šeit (Final round scores here).

Priekšacīkstes (Group games)

Nr. Pitch Grp. Start Team
A
Team B Result
1 1 A 10:00 A1 PFC CSKA ( RUS ) A2 RSC
Anderlecht ( BEL )
0:1
2 2 B 10:00 B1 Borussia M – bach ( GER ) B2 West Brom
Albion FC ( ENG )
1:3
3 3 C 10:00 C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) C2 1 FC Koln
( GER )
0:3
4 1 A 10:25 A3 Jagiellonia ( POL ) A4 Nomme
Kalju FC ( EST ) 
0:1
5 2 B 10:25 B3 FC Bate ( BLR ) B4 FC Banga (
LIT )
1:0
6 3 C 10:25 C3 Kapa United ( FIN ) C4
Lithuanian Selection (LIT)
3:0
7 1 A 10:50 A5 Rēzeknes FA ( LAT ) A6 FK
Liepāja/LSSS  (LAT)
1:1
8 2 B 10:50 B5 TJK Legion ( EST ) B6 SK Super
Nova ( LAT )
2:1
9 3 C 10:50 C5 FS Metta ( LAT ) C6 FK Dinamo
( LAT )
0:0
10 2 A 11:15 A1 PFC CSKA ( RUS ) A3
Jagiellonia ( POL )
2:0
11 1 B 11:15 B1 Borussia M – bach ( GER ) B3 FC Bate (
BLR )
2:0
12 3 C 11:15 C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) C3 Kapa
United ( FIN )
0:3
13 2 A 11:40 A2 RSC Anderlecht ( BEL ) A5 Rēzeknes
FA ( LAT )
4:0
14 1 B 11:40 B2 West Brom Albion FC ( ENG ) B5 TJK Legion
( EST )
3:2
15 3 C 11:40 C2 1 FC Koln ( GER ) C5 FS Metta
( LAT )
5:0
16 2 A 12:05 A4 Nomme Kalju FC ( EST )  A6 FK
Liepāja/LSSS  (LAT)
0:1
17 1 B 12:05 B4 FC Banga ( LIT ) B6 SK Super
Nova ( LAT )
2:0
18 3 C 12:05 C4 Lithuanian Selection (LIT) C6 FK Dinamo
( LAT )
1:0
19 3 A 12:30 A5 Rēzeknes FA ( LAT ) A1 PFC CSKA
( RUS )
0:3
20 2 B 12:30 B5 TJK Legion ( EST ) B1 Borussia M
– bach ( GER )
1:1
21 1 C 12:30 C5 FS Metta ( LAT ) C1 Tottenham
Hotspur FC ( ENG )
1:1
22 3 A 12:55 A2 RSC Anderlecht ( BEL ) A4 Nomme
Kalju FC ( EST ) 
2:0
23 2 B 12:55 B2 West Brom Albion FC ( ENG ) B4 FC Banga (
LIT )
5:0
24 1 C 12:55 C2 1 FC Koln ( GER ) C4
Lithuanian Selection (LIT)
1:0
25 3 A 13:20 A6 FK Liepāja/LSSS 
(LAT)
A3
Jagiellonia ( POL )
4:1
26 2 B 13:20 B6 SK Super Nova ( LAT ) B3 FC Bate (
BLR )
0:2
27 1 C 13:20 C6 FK Dinamo ( LAT ) C3 Kapa
United ( FIN )
0:1
28 2 A 13:45 A1 PFC CSKA ( RUS ) A4 Nomme
Kalju FC ( EST ) 
4:0
29 3 B 13:45 B1 Borussia M – bach ( GER ) B4 FC Banga (
LIT )
2:1
30 1 C 13:45 C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) C4
Lithuanian Selection (LIT)
0:0
31 2 A 14:10 A6 FK Liepāja/LSSS 
(LAT)
A2 RSC
Anderlecht ( BEL )
1:0
32 3 B 14:10 B6 SK Super Nova ( LAT ) B2 West Brom
Albion FC ( ENG )
2:7
33 1 C 14:10 C6 FK Dinamo ( LAT ) C2 1 FC Koln
( GER )
0:3
34 2 A 14:35 A3 Jagiellonia ( POL ) A5 Rēzeknes
FA ( LAT )
0:0
35 3 B 14:35 B3 FC Bate ( BLR ) B5 TJK Legion
( EST )
3:1
36 1 C 14:35 C3 Kapa United ( FIN ) C5 FS Metta
( LAT )
1:1
37 3 A 15:00 A6 FK Liepāja/LSSS 
(LAT)
A1 PFC CSKA
( RUS )
1:1
38 1 B 15:00 B6 SK Super Nova ( LAT ) B1 Borussia M
– bach ( GER )
0:7
39 2 C 15:00 C6 FK Dinamo ( LAT ) C1 Tottenham
Hotspur FC ( ENG )
0:1
40 3 A 15:25 A2 RSC Anderlecht ( BEL ) A3
Jagiellonia ( POL )
5:0
41 1 B 15:25 B2 West Brom Albion FC ( ENG ) B3 FC Bate (
BLR )
5:0
42 2 C 15:25 C2 1 FC Koln ( GER ) C3 Kapa
United ( FIN )
2:0
43 3 A 15:50 A4 Nomme Kalju FC ( EST )  A5 Rēzeknes
FA ( LAT )
0:2
44 1 B 15:50 B4 FC Banga ( LIT ) B5 TJK Legion
( EST )
0:0
45 2 C 15:50 C4 Lithuanian Selection
(LIT)
C5 FS Metta (
LAT )
2:0

Priekšsacīkšu turnīra tabulas (Final standing group games)

  Group A Pkt. F   A Diff.
1. A2 RSC
Anderlecht ( BEL )
12 12 : 1 11
2. A6 FK
Liepāja/LSSS  (LAT)
11 8 : 3 5
3. A1 PFC CSKA
( RUS )
10 10 : 2 8
4. A5 Rēzeknes FA ( LAT ) 5 3 : 8 -5
5. A4 Nomme Kalju FC ( EST )  3 1 : 9 -8
6. A3 Jagiellonia ( POL ) 1 1 : 12 -11

  Group B Pkt. F   A Diff.
1. B2 West
Brom Albion FC ( ENG )
15 23 : 5 18
2. B1 Borussia
M – bach ( GER )
10 13 : 5 8
3. B3 FC Bate (
BLR )
9 6 : 8 -2
4. B5 TJK Legion ( EST ) 5 6 : 8 -2
5. B4 FC Banga ( LIT ) 4 3 : 8 -5
6. B6 SK Super Nova ( LAT ) 0 3 : 20 -17


  Group C Pkt. F   A Diff.
1. C2 1 FC
Koln ( GER )
13 14 : 1 13
2. C3 Kapa
United ( FIN )
10 8 : 3 5
3. C4
Lithuanian Selection (LIT)
8 4 : 4 0
4. C1 Tottenham Hotspur FC ( ENG ) 5 2 : 7 -5
5. C5 FS Metta ( LAT ) 3 2 : 9 -7
6. C6 FK Dinamo ( LAT ) 1 0 : 6 -6


Komandu sadalījums fināla kārtai (Groups for the final round)

Zelta grupa (Group Gold)

1A  RSC Anderlecht (BEL)
1B  West Brom Albion (ENG)
1C  1 FC Koln (GER)
2A  FK Liepāja/LSSS (LAT)
2B  Borussia M-bach (GER)
2C  KaPa United (FIN)

Sudraba grupa (Group Silver)

3A  PFC CSKA (RUS)
3B  FC Bate (BLR)
3C  Lithuanian Selection (LIT)
4A  Rēzeknes FA (LAT)
4B  TJK Legion (EST)
4C  Tottenham Hotspur FC (ENG)

Bronzas grupa (Group Bronze)

5A  Nomme Kalju FC (EST)
5B  FC Banga (LIT)
5C  FS Metta (LAT)
6A  Jagiellonia (POL)
6B  SK Super Nova (LAT)
6C  FK Dinamo (LAT)

Ar fināla kārtas rezultātiem varat iepazīties šeit (Final round scores here).

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz