TV – “Liepājas metalurgs” sagrauj kluba “Blāzma” futbolistus

21.03.2009 18:14

Šodien Liepājā norisinājās LMT Virslīgas otrās kārtas spēle, kurā “Liepājas metalurgs” savā laukumā uzņēma Rēzeknes kluba “Blāzma” futbolistus. Šajā mačā ar rezultātu 4:0 pārāki izrādījās mājinieki, izcīnot savu otro panākumu šajā sezonā. Spēles sākumā iniciatīva piederēja “Liepājas metalurgs” spēlētājiem un viņu sitieni pa pretinieku vārtiem sekoja cits pēc cita, taču teicami “Blāzmas” vārtos darbojās vārtsargs Aleksandrs Vlasovs.

Puslaika otrajā daļā aktīvi darbojās Tomašauskas (“Liepājas metalurgs”) un pēc viena no viņa sitieniem viesi, cīnoties par bumbu, pamanījās nopelnīt 11 metru soda sitienu. Kristaps Grebis sita nekļūdīgi, atklājot spēles rezultātu – 1:0 metalurgu labā. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Jau otrā puslaika sākumā “Liepājas metalurgs” bija apņēmības pilni palielināt savu pārsvaru, vairākkārt bīstami sitot pa Vlasova sargātajiem vārtiem. Karlsonam bija lieliska izdevība palielināt pārsvaru, taču izgājienā viens pret viens Ģirtam neizdevās pārcelt bumbu pāri pretinieku vārtsargam. Tomēr viņa aktivitāte nebija veltīga – pēc stūra sitiena pirmais pie bumbas vārtu priekšā tika tieši Karlsons un rezultāts kļuva 2:0. Pēc tam abas komandas veica pa spēlētāju maiņai un spēle nomierinājās. Mača izskaņā savus trešos vārtus šajā sezonā un otros mačā guva Kristaps Grebis, panākot 3:0. Tomēr tas vēl nebija viss un jau kompensācijas laikā vēl vienus vārtus no vārtu priekšas guva Daniels Kastners, līdz ar to spēle beidzās ar rezultātu 4:0 “Liepājas metalurgs” spēlētāju labā.

SK Liepājas metalurgs – SK Blāzma 4:0 (1:0)

Vārti: Grebis 35′ (11m), 87′, Karlsons 62′, Kastners 90+3′
Brīdinājumi: Kļava 13′, Kamešs 76′
Noraidījumi: Kamešs 89′
Liepājas metalurgs: Spole, Kļava, Zirnis, Prohorenkovs (Kamešs 71′), Ivanovs, Rafaļskis (Aleksejevs 82′), Tomašauskas, Soloņicins, Surņins, Karlsons, Grebis
Blāzma: Vlasovs, Ivanovs, Krainis, Antonovs, Jukšs, Borisovs, Rancāns, Rečickis, Silovs (Bilinskis 63′), Čugunovs, Semjonovs (Kleins 89′)