U-19 izlasē arī mūsējie

11.01.2007 18:27

0

Latvijas U-19 izlase, kuras sastāvā spēlē arī trīs “Liepājas metalurga” futbolisti, Sanktpēterburgā notiekošajā Valentīna Granatkina memoriālā ir ierindojusies 4.vietā savā apakšgrupā un šodien uzsāks cīņu par 5.–8.vietu. “Liepājas metalurgu” pārstāv trīs mūsējo dublieru vienības spēlētāji – aizsargi Ingus Šlampe un Toms Mežs, kurš savainojuma dēļ izlaida gandrīz visu pagājušo sezonu, kā arī centra pussargs Jevgēņijs Golovins, kurš ir izvēlēts par U-19 izlases kapteini.

Izlases galvenais treneris Andrejs Karpovs liepājniekiem uzticas, atzīstot, ka I.Šlampe pašlaik ir viens no labākajiem spēlētājiem aizsardzībā, arī T.Mežs tiek gatavots par pamatsastāva spēlētāju, un viņa laukumā pavadītais laiks ir pieaudzis no 16 minūtēm pirmajā mačā pret Slovākiju, kurā Latvija piekāpās ar 0:1, līdz 81.minūtei pret Beļģijas vienaudžiem (1:1) un 90 minūtēm pret Krievijas U-19 izlasi (1:4). Savukārt Ingus abos pirmajos izlases mačos laukumā pavadīja visu spēles laiku, bet trešajā cīņā muskuļa sastiepuma dēļ tika nomainīts jau 35.minūtē.

Lielākais spēles laiks no liepājniekiem līdz šim ir ticis Jevgēņijam Golovinam, kurš pirmos divus mačus aizvadījis no sākuma līdz beigām. Cīņā pret krieviem, Latvijas izlasei esot zaudētājos ar 0:1, tika nomainīts pēc pirmā puslaika.

Šodien Latvijas U-19 izlase aizvadīs spēli cīņā par 5.-8.pozīciju, mūsējo pirmie pretinieki būs Ukrainas vienaudži.