Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

UEFA kausa izcīņa: “Liepājas metalurgs” – Brestas “Dinamo”

UEFA kausa izcīņa: “Liepājas metalurgs” – Brestas “Dinamo”
18.07.2007 18:45

0

Atslēgvārdi

Ceturtdien pulksten 19.30 “Daugavas” stadionā Beļģijas arbitra Luka Voutera svilpe ievadīs UEFA kausa izcīņas pirmās kvalifikācijas kārtas pirmo maču: “Liepājas metalurga” futbolisti uzņems eirokausu debitantus – Brestas “Dinamo” no Baltkrievijas. Pašlaik Brestas komandai savas valsts čempionātā, maigi izsakoties, iet nelāgi. 13 spēlēs izcīnīti 13 punkti (tikai 3 uzvaras), un 14 komandu konkurencē “Dinamo” ieņem 11.vietu. Arī pēdējā spēlē brestieši piedzīvoja zaudējumu, ar 2:3 piekāpjoties “Šahtjor”, tiesa, ogļrači izlīdzinājumu panāca 89.minūtē (tika piešķirts 11 metru soda sitiens), bet uzvaru izrāva kompensācijas laika 3.minūtē.

“Dinamo” ierodas optimālajā sastāvā

“Jā, Baltkrievijā, gluži tāpat kā pie jums Latvijā, ir problēmas ar tiesāšanu,” visai pārliecinoši, runājot par pēdējo aizvadīto spēli, sacīja “Dinamo” komandas galvenais treneris Vladimirs GEVORKJANS, kas pie brestiešu vadības grožiem ķērās tikai pirms šīs sezonas un uzreiz komandai nobruģēja ceļu uz eirokausiem, uzvarot Baltkrievijas kausa izcīņas finālā. Brestā vērojams tāds kā futbola bums, piedevām tikko rekonstruēta galvenā futbola arēna.

“Dinamo” Liepājā ieradās otrdien un jau vakarā aizvadīja pirmo treniņu. Trešdien savukārt baltkrievi iemēģināja “Daugavas” stadiona zālienu. Vladimirs Gevorkjans atzina, ka ceļš ar autobusu no Brestas līdz mūsu pilsētai milzīgajā tveicē bijis nogurdinošs, tādēļ trešdien no rīta viņš saviem futbolistiem viesnīcā “Amrita” ļāva pagulēt ilgāk, bet pats tikmēr piekrita īsai sarunai.

Kādā noskaņojumā esat ieradušies Liepājā?
– Neraugoties uz grūto ceļu šurp, garastāvoklis ir labs. Pretinieki mums neliedza savā bāzē jau otrdien aizvadīt treniņu. Ar visu nepieciešamo esam nodrošināti.

 – Vai esat ieradušies savā labākajā sastāvā?
– Sastāvs ir optimāls. Saslimušo nav. Dažus spēlētājus, domājot par maču ar metalurgiem, pietaupījām un nelaidām laukumā Baltkrievijas čempionāta pēdējā spēlē.

Kurus futbolistus šobrīd uzskatāt par komandas līderiem?
– Tas varbūt skanēs banāli, taču es rūpējos par to, lai būtu spēcīgs un cīņasspējīgs kolektīvs. Maradonas, kas aiz sevis varētu vest visu komandu, mums nav. Cīnīsies visi.

Vai ir izmaiņas “Dinamo” leģionāru sastāvā?
– Mums ir septiņi leģionāri (divi krievi, četri ukraiņi, viens gruzīns), tikko esam piesaistījuši divus jaunus – gruzīnu un ukraini, taču viņiem vēl jāsasniedz pietiekama sportiskā forma.

Vai esat redzējuši “Liepājas metalurgu” darbībā? Jūsu domas par Liepājas komandu?
– Daugavpilī redzēju spēli ar “Daugavu” un ierakstā vēl divus mačus. Man patika, kā metalurgi organizē spēli, tomēr ievēroju, ka liepājnieki ne tikai paši spēlē, bet ļauj to darīt arī pretiniekiem.

Kā vērtējat abu komandu izredzes uz iekļūšanu nākamajā UEFA kausa izcīņas kārtā?
– Domāju, ka izredzes vērtējamas kā 50 uz 50. Protams, abas komandas savu valstu čempionātos ieņem atšķirīgas vietas, tomēr kausu spēlēs viss ir iespējams. Vēl liepājnieku pluss ir starptautisko spēļu pieredze. Mēs savukārt vēl nekad neesam spēlējuši eirokausos. Esmu pārliecināts, ka mūsu savstarpējā sacensība būs ļoti interesanta.

Bez Kļavas un Toresa

Protams, informācija par spēles taktiskajiem plāniem no abu treneru puses netiek izpausta. Pietaupītos gājienus ar trumpjiem ieraudzīsim tikai mača laikā. Gan mūsu, gan viesu treneri rūpīgi analizējuši pretinieku sniegumu. Visticamāk, viesi balstīsies uz spēli no aizsardzības (tā visbiežāk “Dinamo” spēlē arī Baltkrievijas čempionātā), cerot uz pretuzbrukumiem, bet mūsējie vairāk domās par pretinieku vārtu ieņemšanu, neaizraujoties ar akliem uzbrukumiem un neaizmirstot par savu vārtu drošību.

Runājot par “Liepājas metalurga” sastāvu, traumu dēļ ceturtdienas spēlē nevarēs piedalīties Kļava un Toress, taču pārējie futbolisti, pēc mūsu treneru sacītā, ir ierindā, ieskaitot komandas šīs sezonas labākos vārtu guvējus Karlsonu un Kalonu.

Benjamins ZELKĒVIČS bija lakonisks:
– Gatavošanās eirokausu mačam noritēja pēc plāna. Garastāvoklis un noskaņojums ir tāds, kāds vienmēr, kad nepieciešama uzvara. Citādi nevar būt – manis vadītās komandas uzdevums ir uzvarēt un iekļūt nākamajā UEFA kausa izcīņas kārtā. Droši vien arī pretinieki cer uz to pašu, bet tās ir viņu problēmas.

Runājot par liepājnieku pretiniekiem, mūsu treneris atzīmēja, ka komanda izceļas ar lielu cīņassparu un saliedētību.

Ints Grasis,
“Kurzemes Vārds”

Trešdien Brestas “Dinamo” futbolisti izmēģināja “Daugavas” stadiona zālienu un atzina, ka tas ir pietiekami labs, lai komandas parādītu visu, uz ko šobrīd spējīga.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz