Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Uguņoja otrajā puslaikā

13.09.2010 07:00

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēlē komanda “Liepājas metalurgs 2” otrajā puslaikā atspēlējās no sev nelabvēlīga rezultāta un guva panākumu ar 3:1 (0:1) pret Jūrmalas vienību “Spartaks”.

Abu komandu iepriekšējās piecās spēlēs populārā Maskavas kluba Latvijas vārdabrāļiem cīņās pret metalurgu tuvākajām rezervēm īsti nav veicies, un vienīgo punktu pret mūsējiem spartakieši guva pirms diviem gadiem.

Šās sezonas pirmajā aplī liepājnieki izbraukumā uzvarēja ar 3:1, bet sestdien Liepājā atkārtoja šo panākumu. Komandas “Spartak” futbolisti lielākoties ir gados ievērojami vecāki par metalurgu jauniešiem, arī fiziski izskatījās visai spēcīgi, bet futbola ziņā kopumā kvalitatīvāk darbojās liepājnieki. Tiesa, lai apliecinātu savu pārākumu, nācās samierināties ar izniekotām vārtu gūšanas iespējām pirmajā puslaikā, kā arī ar vārtu zaudējumu pēc soda sitiena izspēles.

Otrajā puslaikā Viktora Lukina audzēkņiem jau ne pirmo reizi sezonā izdevās visu salikt pa plauktiņiem. Lai arī mūsējo darbības uzbrukuma noslēgumā brīžiem jau lika aizdomāties, ka diez vai izdosies panākt kaut neizšķirtu, mūsējie tomēr parādīja raksturu un pārākumu fiziskajā sagatavotībā. Agris Otaņķis pēc soda sitiena izspēles izlīdzināja rezultātu, Toms Gucs ar skaistu sitienu no soda laukuma izvirzīja mūsējos vadībā, bet par uzvaras drošības spilvenu kļuva Dmitrija Hmiza precīzais sitiens. Citi rezultāti: “Gulbene 2005” – “Valmiera” 5:1, “Tukums 2000” – “Kuldīga” 3:1, “Daugava/RFS” – “Jelgava 2” 1:0, “Daugava 2” – “Auda” 2:1, “Jūrmala” – “Metta/LU” 5:1.

Kopumā sev un komandai sekmīgo spēli Dmitrijs Hmizs (no kreisās) vainagoja ar vārtu guvumu otrajā puslaikā.