“UPTK” atkal uzvar, “Liepāja” klūp

30.01.2018 07:02

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē “UPTK” ar 5:3 pārspēja Kuldīgas “Nikeru” un pakāpās uz 2. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā. Tikmēr “Liepāja” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar Dobeles vienību, bet nīcenieki savā laukumā kapitulēja Tukuma komandai.

“UPTK” komandai pret vienu no Rietumu konferences favorītēm padevās sekmīgs spēles sākums. Jevgēņijs Koršakovs jau 2. minūtē atklāja rezultātu, bet Rolands Vagančuks un Romāns Gladiļins līdz 16. minūtei liepājniekiem nodrošināja pārsvaru ar 3:0.

Pirmā puslaika izskaņā mājinieki atdzīvojās un drīz vienus vārtus atguva, bet Vagančuks atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Kuldīdznieki bija precīzi pirmā puslaika pēdējā minūtē un otrā puslaika ievadā, samazinot rezultāta starpību līdz 3:4, bet viesi savu pārsvaru nostiprināja 36. minūtē, kad mača pēdējos vārtus guva Antons Movko.

“Liepāja” izbraukuma spēlē pret “RSU/Miltiņkrogu-Dobeli” divas reizes izprovocēja pretinieku noraidījumus, un pirmajā reizē spēlēšanu vairākumā ar vārtu guvumu 12. minūtē vainagoja Emīls Jēkabsons, izvirzot liepājniekus vadībā. Tie bija “Liepājas” vienīgie vārti spēlē, lai arī otrā puslaika pirmajā pusē dobelnieki izpelnījās vēl vienu noraidījumu. To neizdevās izmantot, bet mājinieki mača pamatlaika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu 1:1. Liepājnieku sastāvā šajā spēlē bija atgriezies šoziem lielā futbola kluba “Liepāja/Mogo” treniņos iesaistītais Emīls Knapšis, kurš pagājušajā nedēļā nepiedalījās liepājnieku pārbaudes spēlē pret Marijampoles “Sūduvu”.

Vēl nedēļas nogalē “Nīca/OtankiMill.eu” savā laukumā ar rezultātu 2:7 kapitulēja “Tukumam 2000/TSS”. Edijs Cibulis 6. minūtē panāca neizšķirtu 1:1, Mārcis Štolceris 12. minūtē izvirzīja nīceniekus vadībā, bet tukumnieki drīz vien panāca 2:2, un pirmais puslaiks noslēdzās ar šādu rezultātu. Otrajā puslaikā viesi guva piecus bezatbildes vārtus, sarūpējot Nīcas komandai piekto zaudējumu.

Šonedēļ laukumā dosies divas no mūsu reģiona trim komandām – “UPTK” un “Nīca/OtankiMill.eu” –, un abas sestdien, 3. februārī, pulksten 17 Liepājā tiksies savstarpējā mačā.