Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Uz Smilteni aizlidoja nepilns kāsis

14.05.2019 07:01

“Grobiņas SC” tikai ar 9 spēlētājiem laukumā Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē ar 2:6 (1:1) piekāpās “Smiltenei/BJSS”.

“Grobiņas SC”: Mazūrs, Teretenko, Gucs, Maisiņš, Džeriņš, J. Jēkabsons, R. Freimanis, Zvirbulis, J. Freimanis.

Lai arī viesiem bija par diviem spēlētājiem mazāk nekā laukuma saimniekiem, pēc mača pirmās stundas rezultāts bija tikai 3:2 Smiltenes komandas labā. Dzērvju rindās ar gūtiem vārtiem atzīmējās Renalts Freimanis, kurš 23. minūtē izlīdzināja rezultātu, un Reinis Maisiņš, kurš 63. minūtē samazināja kurzemnieku deficītu līdz 2:3. Mača pēdējās pārdesmit minūtēs piecas spēlētāju maiņas veikušie vidzemnieki izcēlās ar vēl trim precīziem sitieniem un uzvarēja pārliecinoši.

“Grobiņas SC” ar 6 punktiem 6 spēlēs ir noslīdējusi uz kopvērtējuma 7. vietu. Sestdien, 18. maijā, dzērves Liepājas “Daugavas” stadiona rezerves laukumā uzņems komandu “Dinamo Rīga/Staicele”, kuras galvenais treneris ir “Liepājas metalurga” kādreizējais pamatsastāva aizsargs Dzintars Zirnis.