Uzvar spēles, zaudē vēl vienu vārtsargu

23.05.2018 07:02

Futbola kluba “Liepāja” otrā komanda savā laukumā ir uzvarējusi iepriekšējās divās dublieru čempionāta spēlēs.

Vispirms “Liepāja 2” ar 2:1 (1:1) pārspēja “Rīgu 2”. Piektajā minūtē rezultātu atklāja Rīgas komandas kamerūniešu leģionārs Gēls Etoks, bet Dēvids Dobrecovs 31. minūtē ar kreiso kāju no metriem 12 no gaisa trieca bumbu tīklā. Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Maksima Sidorova gols 55. minūtē gandrīz no soda laukuma robežas.

Šajā spēlē turpinājās FK “Liepāja” sistēmas komandu problēmas ar vārtsargiem, jo mača kompensācijas laikā savainojumu guva Mārcis Mazūrs.

Mačā pret valmieriešiem viņu aizstāja Andrejs Ločmelis, kurš vienīgo reizi kapitulēja 26. minūtē, kad mājinieki bija vadībā ar 2:0. Rezultātu jau 2. minūtē atklāja Vladimirs Stepanovs, bet piektajā minūtē mūsējo pārsvaru palielināja Mārtiņš Ķigurs. Liepājas limbažnieks Ķigurs 52. minūtē atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru, bet ceturtos vārtus 65. minūtē iesita uzmainītais Rūdolfs Fogelis.

Svētdien “Liepāja 2” viesos tiksies ar “Ventspili 2”, kam turnīra tabulā vēl nav zaudējumu, jo vienīgā neveiksme laukumā (0:1 pret “Rīgu”) pārvērtās par tehnisko uzvaru ar 3:0, jo rīdziniekiem pieteikumā bija vairāk par četriem spēlētājiem, kuri ir dzimuši līdz 1997. gadam.

“Liepāja 2” pret “Valmiera Glass/ViA 2”: Ločmelis, Dobrecovs, Ķigurs, Maisiņš, Rozentāls (Sērmoliņš), E. Šlampe, Ziemelis (Kleinbergs), Lūks, Sidorovs (Grasis), Stepanovs (Cimbals), Bite (Fogelis).