Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Uzvara bez rezervistēm

09.05.2017 06:58

Latvijas sieviešu futbola līgas spēlē FK “Liepāja” izbraukumā ar 3:1 (2:0) pārspēja komandu “Riga United Ladies”, izcīnot savu pirmo uzvaru jaunajā sezonā.

FK “Liepāja” sākumsastāvs: Šilova, Tīle, Čamane (C), Miksone, Baličeva, Antipina, Čerkes, Gudkova, Karpova, Beiere, Ozola.

Liepājnieces dažādu iemeslu dēļ uz maču Rīgā ieradās 11 spēlētāju sastāvā, kas trenerim Kārlim Kņūtam lika sportistes īpaši mobilizēt cīņai. Spēles sākums Liepājas spēlētājām padevās lielisks, jo īsā laikā izdevās gūt divus ātrus vārtus. Rezultātu 6. minūtē atklāja komandas kapteine Sintija Čamane, bet Valērija Gudkova rezultātu dubultoja 10. minūtē.

Mūsējās arī turpināja spēlēt pārliecinošāk par oponentēm, bet nākamos vārtus guva tikai 75. minūtē, kad 3:0 panāca Karlīna Miksone. Pēc zaudētiem vārtiem rīdzinieces jau pirmajā uzbrukumā pret vārtsardzi Alīnu Šilovu izvirzīja vienatnē Lieni Vācieti, pret kuru Guna Ozola pārkāpa noteikumus un saņēma brīdinājumu. Pati cietusī izpildīja 11 metru soda sitienu un samazināja rezultāta starpību. Rīdzinieces pārņēma iniciatīvu, tomēr neapdraudēja “Liepājas” uzvaru.

Nākamo spēli Liepājas futbolistes aizvadīs 20. maijā, izbraukumā vēlreiz sacenšoties ar “Riga United Ladies”.