Svētdiena, 12. maijs Valija, Ina, Ināra, Inārs

Uzvara dod pārliecību

09.01.2012 15:02

7. un 8. janvārī Lietuvas pilsētā Mariampolē starptautiskā futbola turnīrā piedalījās SK “Liepājas metalurgs” treneru Viktora Dobrecova un Jāņa Zuntnera 1996.gada komanda. Sešu komandu konkurencē metalurgi izrādījās stiprākie un mājās ved uzvaru, informē sporta kluba preses sekretāre Simonai Laiveniece.

Turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Apakšgrupā metalurgiem divas spēles – pret Kauņas Akadēmiju, kuru ar pārliecinošu spēli pēc satura uzvaram ar 3:0 un Suvalki (Polija), kuru domājām apspēlēt uz vienas kājas, bet pirmais puslaiks aizrit rezultātu neatklājot, pēc tam nonākam iedzinēju lomā – 0:1, bet piecu minūšu laikā spējam atspēlēties un galarezultātā vinnēt 6:1. Tiesa, treneru sastāvs ar attieksmi un spēli nav apmierināts un pirmā turnīra diena beidzas ar nopietnām pārrunām, kuru rezultātā nākošās dienas pusfināla spēle pret Rona 03 (Polija) – 7:2. Tai seko finālspēle pret jau zināmo Kauņas Akadēmiju, bet atšķirībā no pirmās spēles, lietuvieši ir noskaņojušies cīņai. Metalurgi nonāk vadībā ar 2:0, tad vienus vārtus pretiniekam izdodas atgūt, bet finālā 4:1 – uzvaru svin metalurgi.

Komandas treneris Viktors Dobrecovs padarīto vērtē piesardzīgi: “Nav vērts janvārī spēlēt pret nopietniem pretiniekiem. Šis bija normāls turnīrs, lai pēc pārtraukuma ieietu spēlē, justu, kā esi trenējies līdz šim un kā jātrenējas.

Jau aizbraucot uz turnīru, tikām pie 13. ģērbtuves, mēs vinnējām, tas labi, bet pret skaitli 13. joprojām jūtu bijību. Uzvara, protams, dod pārliecību!”