Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Uzvara trīs pozīciju vērtībā

18.09.2018 07:01

“Grobiņas SC” Latvijas čempionāta pirmajā līgā savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:2) pārspēja “Staiceles bebrus”. Pirmā uzvara kopš 14. jūlija dzērvēm ļāva no kopvērtējuma pēdējās pozīcijas pakāpties uz 9. vietu.

“Grobiņas SC”: Laptevs, Tumanovs, Stankus, Bespjorstovs (Zvirbulis), J. Jēkabsons, E. Jēkabsons, Knapšis, Džeriņš, J. Freimanis (Tīls), Gladiļins, Sāmietis.

Grobiņnieki pirmajā puslaikā divreiz izvirzījās vadībā, bet latgalieši abas reizes atspēlējās. Uz Jāņa Jēkabsona 5. minūtē gūtajiem vārtiem viesi atbildēja jau pēc četrām minūtēm, bet uz Jāņa Freimaņa 24. minūtes golu pēc nedaudz ilgāka laika – otro reizi spēlē neizšķirts kļuva 36. minūtē.

“Balvu SC” pirmā puslaika abus vārtus guva Mārcis Savinovs, savukārt viņa dvīņubrālis Māris 63. minūtē viesus izvirzīja vadībā. Mājinieki uzvaru nokārtoja mača izskaņā. Antons Tumanovs 82. minūtē atjaunoja neizšķirtu, bet Filips Tīls 85. minūtē izrāva uzvaru.

Komanda “Grobiņas SC” divu mēnešu laikā pirmajā līgā bija zaudējusi septiņās spēlēs pēc kārtas, bet šīs sezonas trešā uzvara ļāva kopvērtējumā uzlabot savu pozīciju uzreiz par trīs vietām.

Sestdien, 22. septembrī, “Grobiņas SC” viesos tiksies ar “Audu”.