Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Uzvaras attālumā no izslēgšanas spēlēm

02.10.2007 18:29

0

Pēc aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnītās uzvaras Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Kurzemes/Zemgales zonā divas kārtas līdz regulārā čempionāta beigām Liepājas komanda “Varavīksne/V.O.V.A.” ir izvirzījusies turnīra tabulas 2.vietā. Liepājnieku pretinieki pagājušajā nedēļā bija Olaines futbolisti, kas mūsējiem nopietnu pretestību izrādīt nespēja. Viesi Liepājā ieradās ar nokavēšanos, tāpēc spēli nācās sākt stundu vēlāk, nekā paredzēts, bet sagrāvi olainiešiem neizdevās atlikt.

Pārliecinoši kontrolējot spēles gaitu, “Varavīksnes/V.O.V.A.” futbolisti jau pirmajā puslaikā ielika stabilus uzvaras pamatus, bet otrajā puslaikā savu pārsvaru vēl tikai palielināja. Rezultātā graujoša liepājnieku uzvara ar 9:1 (4:0). Jau tradicionāli par mūsējo labāko vārtu guvēju kļuva Vjugars Askerovs, kas pretinieku vārtsargu pārspēja piecas reizes.

Pēc šīs uzvaras liepājnieki savas zonas kopvērtējumā atrodas 2.vietā, par vienu punktu atpaliekot no principiālajiem sāncenšiem cīņā par uzvaru Kurzemes komandu vērtējumā – Kuldīgas “Elvi”. Mūsējiem gan vēl ir jāaizvada divas spēles, kamēr kuldīdznieki jau ir izspēlējuši visas savas spēles. Tādējādi uzvara svētdien pulksten 16 paredzētajā spēlē pret komandu “Saldus/Brocēni” liepājniekiem nodrošinās 1.vietu starp Kurzemes komandām un garantēs līdzdalību izslēgšanas spēlēs par tiesībām nākošgad piedalīties 1.līgā.