Uzvaru nokārtoja pirmajā puslaikā

30.05.2019 07:01

Latvijas sieviešu futbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Liepājas Futbola skola” savā laukumā ar 6:1 (4:0) pārliecinoši uzvarēja “Rīgas Futbola skolu 2”. Ierasto rezultativitāti demonstrēja līgas bombardiere Valērija Gudkova, kura guva trīs vārtus.

“Liepājas Futbola skola”: Lapteva, J. Tarasova (Šarija), A. Tarasova (Šandireva), Saule, Šenberga, Brigmane, Beiere (Prūse), Gudkova, Jegorova, Smirnova, Dreimane (Antonova).

Liepājas futbolistes šīs sezonas piektajā mačā uzvarētāju noskaidrošanu neatlika tālajā plauktā un jau līdz spēles 41. minūtei guva četrus bezatbildes vārtus. Rīgas vārtsardzi Jeļenu Savunovu pirmajā puslaikā divreiz pārspēja Valērija Gudkova, bet pa vienai reizei precīzas bija Signija Šenberga un Anastasija Tarasova.

Otrā puslaika sākumā Gudkova nokārtoja hat-trick, bet 55. minūtē Šenberga sasniedza dubli. Vienīgo reizi mačā Jūlija Lapteva kapitulēja 59. minūtē, kad uz mūsējo vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Darja Fiošina savu iespēju neizmantoja, bet atsisto bumbu vārtu tīklā raidīja Marina Teļukeviča.

“Liepājas Futbola skola” ar 12 punktiem atrodas pirmās līgas 1. vietā.

Liepājnieces 1. jūnijā izbraukumā sacentīsies ar “Audu”, bet 9. jūnijā mūsējās savā laukumā tiksies ar “Dinamo Rīgu 2”.