Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Uzvaru nokārtoja pirmajā pusstundā

17.07.2018 07:01

“Grobiņas SC”: Ozols, Teretenko (Dzintars), Knapšis, Džeriņš, Pirktiņš, Bespjorstovs, Stankus, Gladiļins, Tumanovs, E. Jēkabsons (Sāmietis), J. Jēkabsons.

Latvijas futbola 1. līgas turnīrā “Grobiņas SC”, lieliski aizvadot mača pirmās 30 minūtes, ar 5:2 (4:1) pārspēja priekšpēdējā vietā esošo “Preiļu BJSS”. Cīņas 27. minūtē Jānis Jēkabsons savas vienības labā bija guvis jau trīs vārtus, bet vēl pēc vienas minūtes ceturto reizi pretinieku vārtsargu sarūgtināja Emīls Knapšis. Miks Babris vēl pirmajā puslaikā realizēja 11 metru soda sitienu, bet 74. minūtē viesi guva savus otros vārtus. Punktu šim mačam pielika Knapšis, kurš Denisu Pankovu pārspēja pamatlaika pēdējā minūtē. 1. līgas turnīrā grobiņnieki aizvadītajos deviņos mačos iekrājuši septiņus punktus un 12 komandu konkurencē ieņem 10. vietu. 21. jūlijā dzērves izbraukumā spēlēs pret 5. vietā esošo “Rēzeknes FA/BJSS”.