Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Vairāki varianti Virslīgas aizvadīšanai

Vairāki varianti Virslīgas aizvadīšanai
Foto: pixabay.com
24.03.2020 07:04

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Latvijas Futbola federācija apsver trīs iespējamos variantus Latvijas virslīgas aizvadīšanai, informē portāls sportacentrs.com.

Federācijas un virslīgas pārstāvji vienojušies, ka optimistiskā scenārija gadījumā, ja valstī aprīļa vidū ārkārtas stāvoklis netiks turpināts, čempionāts varētu sākties 5. vai 6. maijā. Ja dīkstāve būs par mēnesi ilgāka, rīkotāji varētu pāriet no četriem uz trim apļiem, bet pesimistiskākais variants pieļauj pāreju uz diviem apļiem.

“Vienojāmies, ka par otro un trešo scenāriju Virslīga vēl diskutēs ar klubiem – piemēram, ja krīze ieilgs un nāksies spēlēt tikai divus apļus, kāds būtu pēdējais termiņš, kad to vēl varētu izdarīt,” sacīja LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks. “Jebkurā gadījumā mēs vēlamies pirms sezonas sākšanas klubiem dot laiku atkal uzņemt sportisko formu,” pauž amatpersona.

Šonedēļ par saviem turnīriem lēma arī UEFA. Marta spēles pieaugušo izlasēm provizoriski ir pārceltas uz jūnija izlašu logu, ja tajā laikā jau drīkstēs spēlēt futbolu. Latvijai jūnijā jau ir ieplānots Baltijas kauss, bet Igaunijai jūnijā bija paredzētas pat četras spēles. UEFA būtiskākais pieņemtais lēmums ir Eiropas 2020. gada čempionāta finālturnīra pārcelšana uz 2021. gada vasaru.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli