Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Varavīksne” plosa, metalurgi atspēlējas

04.09.2012 07:04

Iepriekšējā kārtā pārliecinoši apspēlējusi savus tuvākos sekotājus Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas kopvērtējumā, nedēļas nogalē komanda “Liepājas metalurgs 2” pamocījās ar vienību “Metta 2/Salaspils” – 3:2. Otra Liepājas vienība “Varavīksne” saplosīja turnīra pastarīti FK “Tukums 2000” – 8:3.

Abas mūsu vienības savus pretiniekus uzņēma Liepājā, tiesa, “Varavīksne” spēlēja sev neierastajā Leona Valinska stadionā Raiņa parkā. Mājiniekus jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja Ivo Skripko, bet viesi ap pirmā puslaika vidu panāca neizšķirtu. Pirmais puslaiks tomēr noslēdzās ar “Varavīksnes” pārsvaru – 3:1, bet pēc pārtraukuma tukumnieku plosīšana turpinājās. Pirms mača pēdējām 15 minūtēm “Varavīksne” bija vadībā jau ar 6:1, bet atlikušajā laikā katra komanda guva pa diviem vārtiem. Uzvarētāju labā Ģirts Džeriņš un Nauris Dobelis katrs guva divus vārtus.

Smagāk klājās “Metalurga” dublieriem, kas iepriekšējā spēlē ar 5:2 pieveica “Ilūksti”. Iespējams, ka tieši šis panākums jauno futbolistu pašapziņu bija cēlis tik augstu, ka radās tik lielas grūtības ar “Mettas” dublieriem. Liepājniekiem divreiz nācās atspēlēties, turklāt tas bija jādara mazākumā. Uzvaru laukuma saimniekiem Dāvis Ikaunieks izrāva deviņdesmitajā minūtē, kad pēc standarta ieraidīja atlēkušo bumbu vārtos.

Sestdien, 8. septembrī, FS “Metta” otro sastāvu Liepājā uzņems “Varavīksne”, bet “Metalurgs 2” 12. septembrī savā laukumā tiksies ar “Ventspils” dublieriem.