Vārtu birums “Daugavas” rezerves laukumā

Latvijas futbola 2. līgas B grupas spēlē FK ”Karosta” savā laukumā ar 8:4 (3:1) pieveica FK “Limbaži”.

12.10.2023 06:08

FK “Karosta” sastāvs: Lanka (Eniņš), Sāmietis, Bespjorstovs, Konovalovs, Sērmoliņš, Nicis, Dobelis, Kučma, Šeidlers (Vārpiņš), Attiķis (Rozenbergs), Naumčiks (Grasis).

Arī salīdzinoši nesen notikušajā pirmajā savstarpējā mačā bija augsta rezultativitāte, kad karostnieki izbraukumā uzvarēja ar 5:2.

Šoreiz komandas uzspēlēja vēl atklātāku futbolu un skatītājus iepriecināja ar 12 goliem. Lai gan galarezultāts ir graujošs, vēl 50. minūtē uz tablo zaigoja līdzsvars 3:3.

Pirmajā puslaikā mūsējie divreiz izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet cīņas otrā puslaika ievadā limbažnieki ātri atspēlējās.

Svarīgā brīdī jau pēc minūtes Valdis Nicis atjaunoja vadību, bet 54. minūtē Aleksis Kristaps Rozenbergs panāca 4:2.

Šajā laika posmā četri vārti tika gūti piecās minūtēs, un šādu pašu rezultativitāti spēlētāji nodemonstrēja galotnē, kad vēlreiz piecās minūtēs bumba četrreiz atrada ceļu uz vārtiem.

Ar hat-trick liepājniekiem izcēlās Aleksis Kristaps Rozenbergs, pa diviem goliem iesita Juris Kučma un Valdis Nicis, bet vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Nauris Dobelis.

B grupas turnīra tabulā mūsējie ar 27 punktiem saglabā 1. vietu. 22. oktobrī FK ”Karosta” savā laukumā uzņems FK ”Staiceles Bebri”.