Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Vasjas” kvartets

01.09.2012 07:02

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā komanda “Liepājas metalurgs 2” svarīgā spēlē savā laukumā ar 5:2 (3:0) sakāva vienību “Ilūkste”. Četri vārti Askerova rēķinā.

Pirms šīs spēles “Metalurga” dublieri savus tuvākos sekotājus apsteidza par diviem punktiem, un mača likme lieki nebija jāskaidro – cīņas uzvarētāji iegūtu būtiskas priekšrocība cīņā par 1. vietu sezonas kopvērtējumā.

Spēli “Daugavas” stadiona centrālajā arēnā mājinieki sāka ar diviem nominālajiem lielās komandas spēlētājiem pamatsastāvā – balsta pussarga pozīcijā spēlēja Prohorenkovs, bet uzbrukuma smailē Askerovs. Mača lielāko daļu cīņas gaitu diktēja metalurgi, kas sagādāja viesiem lielas problēmas gan flangos, gan aizsardzības centrā. Ilūkstieši, kuru rindās netrūkst virslīgā rūdītu spēlētāju, tā arī netika galā ar Askerovu. Liepājas futbolā par Vasju sauktais uzbrucējs regulāri spēlēja uz aizmugures robežas, un viņa centība uzbrukumā jau pirmajā puslaikā vainagojās ar trim gūtiem vārtiem, bet otrajā puslaikā Askerovs ar izcilu tālsitienu bija precīzs arī ceturto reizi. Otrajā puslaikā viesi aktivizējās un ar diviem teicamiem tālsitieniem pietuvojās līdz 2:4, taču mačam punktu pielika Božis – 5:2 “Metalurga 2” labā.

Pirmās līgas līdervienība svētdien pulksten 16 “Olimpijas” stadionā uzņems komandu “Metta 2/Salaspils”, bet “Varavīksne” sestdien pulksten 14 Liepājā tiksies ar FK “Tukums 2000”. Cīņa šoreiz notiks Leona Valinska stadionā Raiņa parkā, jo “Daugavas” stadiona rezerves laukumā tiek mainīts mākslīgais segums – topošais būšot jaunākās paaudzes sintētiskais paklājs.