Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Vēl labāk nekā pērn

04.03.2009 17:50

No Šveicē notikušajām prestižajām U-11 vecuma grupas sacensībām “Aarau Masters” atgriezušies SK “Liepājas metalurgs” futbolisti trenera Dzintara Kazāka vadībā. Ja pērn Mārtiņa Jaunskalžes trenētā komanda šajā turnīrā ierindojās 13.vietā, tad šogad mūsējie spēra vairākus soļus augšup un turnīru pabeidza 9.vietā. Turnīrā piedalījās 26 komandas un pārstāvēti bija tādi populāri pasaules futbola klubi kā “Bayern”, “Werder”, “Manchester United”, “Borussia”, “Zenit”, “CSKA”.

Spēcīgajā konkurencē SK “Liepājas metalurgs” zēni ieguva 9.vietu un nenovērtējamu pieredzi. Treneris Dzintars Kazāks atzīst, ka mūsu futbolistiem vēl jāslīpē individuālā meistarība, kas citiem futbola klubiem ir daudz augstākā līmenī. “Mēs vēl nespējam turēt tempu, bet, redzot citas komandas, pamanām savas kļūdas, un tas mums palīdz kļūt stiprākiem. Uz šādiem turnīriem jābrauc, lai trenētu cīņas garu,” Dz.Kazāks dalījās iespaidos par sacensībām Šveicē.

SK “Liepājas metalurgs” komanda turnīrā atstāja ļoti labu iespaidu un ieguva “Fair Play” balvu. Turnīra spēles tribīnēs noskatījās vismaz 3000 skatītāju, un jaunos sportistus priecēja kultūras programma, kuras laikā apmeklētas arī citas Šveices pilsētas – Berne, Lucerna, Cīrihe un kalnu kūrorts. Spilgtā atmiņā jaunajiem futbolistiem paliks viesošanās FIFA galvenajā mītnē Cīrihē un tikšanās ar FIFA prezidentu Zepu Blateru.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Anglijas komanda “Luton Town”, kura finālā pārspēja Minhenes “Bayern”. Jāpiebilst, ka iesildīšanās turnīrā Liepājas puikas Anglijas komandu uzvarēja ar rezultātu 2:0.