Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Verpakovskim vārti, “Ergotelis” zaudē PAOK

02.11.2013 20:20

Ar vārtu guvumu Grieķijas Superlīgas spēlē izcēlies Latvijas uzbrucējs Māris Verpakovskis, bet viņa pārstāvētais klubs “Ergotelis” ar 1:2 piekāpās Saloniku PAOK.

Grieķijas Superlīgas mačā Latvijas futbola uzbrucējs Māris Verpakovskis un viņa pārstāvētais klubs “Ergotelis” ar 1:2 atzina Saloniku PAOK pārākumu. Spēles 13.minūtē rezultātu atklāja “Ergotelis”, un paveica to tieši Verpakovskis, gūstot savus sezonas pirmos vārtus Superlīgā.

Latvijas futbolists laukumā pavadīja 74 minūtes, tiekot nomainīts brīdī, kad rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1. Zvonimirs Vukičs PAOK uzvaras vārtus guva kompensācijas laika ceturtajā minūtē, bet pirms tam – 64.minūtē – rezultātu izlīdzināja 2004.gada Eiropas čempions Kostass Kacuranis.

“Ergotelis” ar 14 punktiem 10 spēlēs ieņem piekto vietu Grieķijas Superlīgā, bet PAOK atrodas otrajā pozīcijā ar 25 punktiem 10 spēlēs. Līdervienībai “Olympiacos” arī ir 25 punkti, tomēr vēl viena spēle rezervē.