Verpakovskis debitē Spānijas augstākajā līgā; “Getafe” spēlē neizšķirti ar “Barcelona”

07.01.2007 21:25

0

Spānijas futbola čempionāta augstākajā līgā debitējis Māris Verpakovskis, sava jaunā kluba “Getafe” spēlē ar “Barcelona” laukumā nākot spēles 74.minūtē un palīdzot izcīnīt neizšķirtu 1:1. Mača sākumā ar Spānijas čempionvienību, kas iztika bez vairākiem vadošajiem spēlētājiem, Verpakovskis palika rezervē. Tomēr laukuma saimnieki “Getafe” kontrolēja bumbu un praktiski visu pirmo puslaiku iniciatīva bija viņu pusē. Neskatoties uz to pirmajā puslaikā vārti netika gūti un tas noslēdzās neizšķirti 0:0.

Spēles 54.minūtē Danjels Giza pēc Rafaela Markesa rupjas kļūdas pie sava soda laukuma vadībā izvirzīja “Getafe” komandu. Tomēr spēles 70.minūtē Ksavi ar precīzu soda sitienu panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā devās 74.minūtē, nomainot pirmo vārtu guvēju Gizu, un aizvadīja maču līdz tā beigām. Spēles izskaņā tieši pēc Verpakovska piespēles viņa komandas biedrs Manu izdarīja bīstamu sitienu pa vārtiem, tomēr tas lidoja nedaudz garām vārtu četrstūrim. Spēles izskaņā “Getafe” palika mazākumā, jo otrais brīdinājums noraidījumā pārvērtās centra aizsargam Aleksim.

“Barcelona” neizšķirts nozīmē, ka čempionāta līderpozīcijas saglabā “Sevilla” klubs. “Sevilla” sestdien ar 1:2 piekāpās Saragosas “Real” un viņi 17 spēlēs ir nopelnījuši 37 punktus. Savukārt “Barcelona” kontā ir 35 punkti.