Verpakovskis iesit dzimšanas dienā, Latvija piedzīvo dramatisku zaudējumu

15.10.2019 22:12

Pasaules čempionātā minifutbolā otro zaudējumu piedzīvojusi Latvijas izlase, kas ielaida kompensācijas laikā un ar 2:3 dramatiski piekāpās Meksikai.

Latvijas izlase pirmo reizi turnīrā vadībā izvirzījās 12. minūtē, kad pēc neveiksmīgas pretinieku standartsituācijas pretuzbrukumā aizskrēja Klāvs Sveķis.

Ar viņa pirmo sitienu galā tika vārtsargs, bet turpinājumā Sveķim izdevās izcelties no šaura leņķa – 1:0. Tiesa, Meksika atbildi parādā nepalika, līdz 17. minūtei pārņemot vadības grožus.

Pretinieki pēc pirmā puslaika bija vadībā, bet 29. minūtē izlīdzinājumu panāca Māris Verpakovskis, izceļoties savā 40. dzimšanas dienā. Viņš pie tālā staba sagaidīja piespēli gar vārtiem un aukstasinīgi pielika rezultatīvu punktu – 2:2.

Turpinājumā latviešiem bija lieliskas iespējas, bet veiksme neuzsmaidīja Kārlim Līcim, kamēr 20 sekundes pirms beigām Sveķa sistā bumba atdūrās pret stabu.

Meksika neizmantotos momentus nepiedeva, un Aleksis Silva kompensācijas laikā izrāva dramatisku uzvaru ar 3:2.

Tādējādi Latvijai ir divi zaudējumi divās spēlēs, jo turnīrs tika sākts ar 1:2 pret Ēģipti. Trešdien pulksten 14 nākamā spēle pret Čīli, kurai arī nav uzvaru, bet ir viens punkts.

Lai turpinātu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, mūsējiem nepieciešama uzvara.

Latvijas minifutbola izlases sastāvs:

Spēlētāji: Ainārs Daudziešans, Andrejs Sitiks, Matīss Šteimanis, Andrejs Kondratjevs, Edgars Jēgers, Jānis Pakalns, Mārtiņš Akmentiņš, Klāvs Sveķis, Māris Verpakovskis, Jurijs Žigajevs, Miks Gucs, Ilvars Koscinkevičs, Kārlis Līcis.
Izlases vadītājs un menedžeris: Artis Ķēniņš.