Pirmdiena, 13. jūlijs Margarita, Margrieta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Verpakovskis: Pagaidām neatbalstu nevienu no LFF prezidenta amata kandidātiem

Verpakovskis: Pagaidām neatbalstu nevienu no LFF prezidenta amata kandidātiem
Foto: FK Liepāja
08.03.2016 14:40

LETA

Bijušais Latvijas futbola izlases uzbrucējs un pašreizējais čempionvienības “Liepāja” prezidents Māris Verpakovskis neatbalsta nevienu no Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidātiem.

Kā zināms, šobrīd LFF prezidenta amatam ir divi kandidāti – pašreiz šajā amatā esošais Guntis Indriksons un kādreizējais šīs organizācijas preses sekretārs Krišjānis Kļaviņš. Abi kandidāti tiek vērtēti pretrunīgi. Indriksonam, kurš LFF vada kopš 1996.gada, tiek pārmests par finanšu līdzekļu izšķiešanu. Savukārt Kļaviņu, kurš bijis iesaistīts totalizatoru skandālos, LFF varētu nemaz nepielaist prezidenta vēlēšanām, taču pagaidām šāds lēmums nav pieņemts un atlikts uz šo piektdienu.

“Notikumi risinās kā jau priekšvēlēšanu laikā – ar dažādiem skandāliem un interesantām detaļām par abiem kandidātiem. Protams, kopumā situācija nav patīkama. Visi tie skandāli nenāk par labu Latvijas futbolam. “Liepājai” pagaidām nav sava favorīta, situācija vēl var pamainīties, taču patlaban izskatās, ka neatbalstīsim nevienu no kandidātiem. Arī pašam personīgi nostāja ir līdzīga kā klubam,” žurnālistiem sacīja Verpakovskis.

LFF prezidenta vēlēšanas paredzētas 29.aprīlī, ko Verpakovskis gaida ar lielu interesi. “Pagaidām nezinām, kā situācija atrisināsies. Vēl ir pietiekami daudz laika. Neviens no kandidātiem pagaidām nepārliecina, bet vēl ir pusotrs mēnesis laika, lai izvērtētu kandidātus, kuriem vēl ir iespēja sevi parādīt no labākas puses,” uzskata “Liepājas” kluba prezidents.

Tāpat aprīlī gaidāmas LFF valdes locekļu vēlēšanas, un tajās kandidēs vairāki cilvēki, kuri neoficiāli tiek minēti kā potenciālie Indriksona aizstājēji nākotnē, tostarp viens no viņiem ir Verpakovskis.

“Iepriekš jau minēju, ka man kandidēt būtu par agru. Vairāki biedri mani uzrunāja, lai izvirzu savu kandidatūru jau tagad. Tomēr uzskatu, ka man mazliet vēl ir par agru kandidēt uz prezidenta amatu. Man vēl jāpamācās, jāpierāda sevi “Liepājā” un ilgākā laika posmā jāsasniedz rezultāti ar klubu. Īsti negribētu tagad pamest “Liepāju”, jo mums ir tikai divi gadi. Nebūtu iespējams apvienot divus šāda veida darbus. Uzskatu, ka esam tikai sākumposmā, un mums ir lielāki mērķi, ko vajag sasniegt,” pastāstīja Verpakovskis.

“Tagad lieki runāt par citu personu kandidatūru, jo pieteikties varēja tikai līdz 31.decembrim. Šobrīd apspriest citus kandidātus ir pāragri. Ja būs ārkārtas vēlēšanas, tad arī varēsim runāt par kādiem citiem kandidātiem,” piebilda bijušais futbolists.

Jau ziņots, ka raidījums “Nekā personīga” pagājušajā svētdienā vēstīja, ka sporta kompleksa Krišjāņa Barona ielā iecerētās rekonstrukcijas izmaksas varētu palielināties līdz 14,6 miljoniem, kaut sākotnēji bija paredzēti 6,8 miljoni eiro. Pusi no stadiona celšanai nepieciešamajiem līdzekļiem veido Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) un Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) subsīdijas, kā arī nauda no federācijas pašas ienākumiem. Savukārt seši līdz septiņi miljoni eiro vēl esot jāatrod.

“Mēs uzskatām, ka tāds stadions, kādā veidolā tas ir paredzēts, nav tas labākais risinājums Latvijas futbolam. Latvijas izlasei ir vajadzīgs lielāks stadions ar dabīgo zāli, nevis mākslīgo segumu. Tā ir Latvijas futbola seja. Nav nopietni, ka jebkura lielā izlase atbrauks pie mums, un tai būs jāspēlē 5000 skatītāju tribīņu priekšā uz mākslīgā seguma. Domāju, naudu varētu iztērēt saturīgāk, nekā uzturēt šo stadionu. Tas dotu daudz vairāk Latvijas futbolam. Mums ļoti sāpīga tēma ir ziemas halles, kuras nav nevienā pilsētā, izņemot Rīgu. Tā ir liela bremze futbola attīstībai Latvijas reģionos. Ja lielākajās pilsētās, piemēram, Ventspilī, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, būtu šādas ziemas halles, esmu pārliecināts, ka Latvijas futbola attīstība ietu uz priekšu ar lieliem soļiem,” savu viedokli pauda Verpakovskis.

“Aizvadīt izlases spēles Liepājā būtu ļoti labs pagaidu risinājums. Liepājā ir visapmeklētākās virslīgas spēles. Arī stadions mums ir otrs atbilstošākais aiz “Skonto”. Visi pārējie kritēriji visvairāk atbilst tieši Liepājas stadionam. Neredzu nekādu būtisku pretargumentu, lai tur nespēlētu. Jā, tā nav galvaspilsēta, taču bieži vien izlases spēlē arī citās pilsētās. Neredzu iemeslu, kāpēc izlase nevarētu spēlēt Liepājā,” piebilda Verpakovskis.

“Šobrīd notiek sarunas gan ar LFF, gan Liepājas Olimpiskā centra vadītājiem par to, kādi uzlabojumi un investīcijas vajadzīgas, lai stadions atbilstu vajadzīgajai kategorijai un izlase varētu spēlēt Liepājā. Vietu daudzums, kas pietrūkst līdz kategorijai, nav tik liels, tur var atrast risinājumu. Tur pat var iztikt bez papildu tribīņu būvēšanas. Lielākā problēma ir stadiona apgaismojums, bet tā ir risināma. Tas maksā lielu naudu, un tā ir lielākā problēma. Pagaidām vēl ir debates par to, cik tas viss izmaksās, vajag dažādus pētījums. Tāpat mums vajag saprast, kāds ir minimālais kritērijs, cik var būt, vai var panākt kaut ko mazāku. Pēc tam tad vērtēsim, cik var dot pašvaldība un cik federācija,” teica “Liepājas” kluba direktors.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz