Viesiem nelīdzēja arī treneris

30.09.2007 17:33

0

Sestdien “Liepājas metalurga” dublieri savā laukumā tikās ar Daugavpils “Dinaburg” otro komandu, un otrajā puslaikā salauza viesu pretestību, izcīnot pārliecinošu uzvaru 5:1 (0:0). Daugavpiliešiem sezonas otrajā pusē ir līdzīgas problēmas ar sastāvu kā “Jūrmalai”, ar to atšķirību, ka “Dinaburg” var nokomplektēt divas komandas – gan dublieru turnīra, gan virslīgas spēlēm. Neliels spēlētāju deficīts viesiem gan bija, tādēļ laukumā devās arī komandas treneris. Pirmajā puslaikā metalurgu teritoriālais pārsvars bija ievērojams, bet vārtus nekādi neizdevās gūt.

Un nebija jau arī daudz iespēju to izdarīt, jo izpaudās tā pati problēma, kas virslīgas komandai, – trūka sitienu pa vārtiem. Viesi prata atbildēt vienīgi ar retiem un ne pārāk bīstamiem pretuzbrukumiem.

Uz šāda fona otrā puslaika sākums dēvējams teju vai par uguņošanu – “Liepājas metalurgs” ātri vien izvirzījās vadībā, bet viesi tikpat ātri rezultātu izlīdzināja.

1:1 uz rezultāta tablo turējās līdz puslaika vidusdaļai, kad kārtējos vārtus ar 11 metru sitienu guva vārtsargs Vlasovs, bet atlikušajā mača laikā liepājnieku uzvara pārtapa par daugavpiliešu sagrāvi. Skaistākos vārtus spēlē guva Sitenkovs, bet divreiz precīzs bija Karatajevs.

Piektdien metalurgi izbraukumā mērosies spēkiem ar “Rīgas” dublieriem.