Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Viss sagriezās kājām gaisā

11.06.2019 07:01

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas notikumiem bagātā spēlē “Grobiņas SC” savā laukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās vienībai “JDFS Alberts”, kas cīnās par kopvērtējuma pirmo trijnieku.

“Grobiņas SC”: Spole, J. Jēkabsons, Sāmietis, Džeriņš (Laptevs), Bespjorstovs, J. Freimanis, Gucs, Grebis, Knapšis, E. Freimanis, R. Freimanis.

Jau spēles 6. minūtē viesi neizmantoja izcilu iespēju atklāt rezultātu – rīdzinieku uzbrukuma līderis Jānis Pakalns no 11 metru atzīmes nepārspēja grobiņnieku leģendāro vārtu vīru Viktoru Spoli.

Pagāja tikai 8 minūtes, un viesus par šādu izšķērdību sodīja Jānis Jēkabsons, kurš panāca 1:0 laukuma saimnieku labā.

Cīņa kājām gaisā sagriezās otrā puslaika beigu fāzē. Trīs minūšu laikā “Alberts” vispirms panāca neizšķirtu, tad savu otro brīdinājumu spēlē un noraidījumu nopelnīja cita Liepājas futbola dzīvā leģenda Kristaps Grebis, bet viesi tūlīt pat iesita uzvaras vārtus.

“Grobiņas SC” 6. jūlijā savā laukumā tiksies ar “Audu”.