Zaudēja un atguva vārtu garšu

29.05.2019 07:01

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas B grupas izbraukuma spēlē “Liepāja 2” ar 0:2 (0:2) piekāpās savai turnīra tabulas kaimiņienei “Jelgavai 2”, mājās ar 0:1 (0:0) zaudēja “Mettai/LU 2”, bet viesos ar 1:0 (0:0) uzveica “Valmieru Glass/ViA 2”.

“Liepāja 2” pret “Jelgavu 2”: Emulovs, Ulimbaševs, Maikls, Fjodorovs, Lībeks, Jurjevs (Ceds), Pikšens, Smetanovs (Riekstiņš), Andersons (Meļķis), Lūks, Bite.

Pirms šīs spēles “Jelgavas” dublieri kopvērtējumā atradās aiz mūsējiem, tomēr “Liepāja 2”, par spīti favorītes statusam, jau 23. minūtē bija iedzinējos ar 0:2. Mūsējie uz šādu rezultātu reaģēja ar divām ātrām spēlētāju maiņām, tomēr tās nepalīdzēja izmainīt rezultātu.

“Liepāja 2” pret “Mettu/LU 2”: Bethers, Meļķis (Riekstiņš), Bite (Viļumsons), Smetanovs (Jurjevs), Sidorovs, Jaunarājs-Janvāris, Maikls, Stepanovs, Lūks, Lībeks, Fjodorovs.

Šīs spēles iznākumu izšķīra vieni gūtie vārti, kurus 77. minūtē savā rēķinā ierakstīja Rīgas komandā spēlējošais Liepājas futbola audzēknis Roberts Ķipsts.

“Liepāja 2” pret “Valmieru Glass/ViA 2”: Emulovs, Pikšens, Bite, Riekstiņš (Viļumsons), Jurjevs, Maikls, Smetanovs, Lūks, Lībeks, Sidorovs, Stepanovs.

Šī spēle bija brīdinājumiem bagāta – mājinieki nopelnīja 4 dzeltenās un vienu sarkano kartīti, bet mūsējie sakrāja 5 brīdinājumus un arī vienu noraidījumu.

Vladimirs Stepanovs 65. minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu un neizmantoja iespēju atklāt rezultātu, bet spēles vienīgos vārtus 86. minūtē guva Maksims Sidorovs.

Svētdien, 2. jūnijā, “Liepāja 2” stadiona “Daugava” rezerves laukumā uzņems “Daugavpili 2”.