Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Zaudējums un neizšķirts

09.01.2013 07:01

Latvijas U-19 futbola izlase ir aizvadījusi divas spēles tradicionālajā Valentīna Granatkina piemiņas turnīrā, kas norisinās Sanktpēterburgā.

Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar mājinieci Krieviju, kurai zaudēja ar 1:3. Lai arī mūsu austrumu kaimiņu spēks futbolā ir it kā pašsaprotams, Latvijas izlases aizsardzībā uzdāvināja sāncenšiem pārlieku daudz iespēju saimniekot liepājnieka Toma Vīksnas soda laukumā. Vēl no “Liepājas metalurga” spēlētājiem šajā mačā piedalījās Kārlis Kņūts, izlases kapteinis Andrejs Kiriļins, Jevgēņijs Kazačoks, kā arī 65. minūtē uz maiņu iznākušais Jānis Ikaunieks. Viņš bija viens no diviem mūsējiem, kas mača izskaņā viena uzbrukuma laikā trāpīja pa vārtu pārliktni, neizmantojot iespēju pietuvoties līdz 2:3. Vienīgos vārtus Latvijas jaunieši guva no 11 metru atzīmes.

Spēlē pret Slovēniju Latvijas izlases centra aizsargi apjuka no tālas, planējošas piespēles, un pretinieku uzbrucējs pēc ielaušanās soda laukumā izvirzīja savu komandu vadībā. Otrajā puslaikā mūsējiem bija visai daudz iespēju pēc standartsituācijām. Soda sitieni no flangiem galu galā deva rezultātu. Sāncenši kreisajā malā nogāza Jāni Ikaunieku, kurš nedaudz vēlāk pēc partnera piespēles izrādījās naskākais soda laukumā, un pēc viņa sitiena ar galvu rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Šajā spēlē laukumā devās arī pārējie metalurgi, kas piedalījās mačā pret Krieviju.

Pirmā posma pēdējā spēlē mūsējie ceturtdien tiksies ar Grieķiju.