Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Zeltu nodrošināja neizšķirts Rīgā

26.10.2016 07:02

Futbola kluba “Liepāja” otrajai komandai zeltu Latvijas virslīgas dublieru čempionātā nodrošināja neizšķirts 1:1 (0:1) izbraukumā pret “RFS 2”.

“Liepāja 2”: Sopots, Bērenfelds, Džeriņš, Ķigurs, Rubezis, Tobers, Vagančuks, Stepanovs (R. Pētersons), Bernāts, Ķipsts, Smetanovs.

Sezonas izskaņā liepājniekiem uzvaru ir mazāk, nekā turnīra līderi varētu vēlēties, un cīņā par 1. vietu iesaistījās arī “Liepājas 2” tuvākā sekotāja “Metta 2”. Abu komandu klātienes duelis 16. oktobrī Liepājā beidzās neizšķirti 1:1, kas mājiniekiem bija labvēlīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, “Liepāja 2” nodrošināja pozitīvu bilanci šās sezonas savstarpējās spēlēs (2-1-1) un, otrkārt, noturēja astoņu punktu pārsvaru pār studentiem.

Cīņa par dublieru turnīra čempionu titulu turpinājās neklātienes cīņā, kurā “Liepāja 2” trūkstošo punktu izcīnīja sestdien izbraukumā pret “RFS 2”. Mājinieki pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā, bet 67. minūtē Artūrs Smetanovs rezultātu izlīdzināja. Metieši šajā kārtā ar 2:0 pārspēja “Spartaku 2”.

Svētdien liepājnieki viesos tiksies ar “Rīgu/ŠFS”.