Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Grieķu-romiešu cīkstoņi plūc laurus sacensībās Igaunijā

12. un 13. janvārī Igaunijas pilsētā Kohtla-Jarvē norisinājās 43. Avo Talpasa piemiņas turnīrs grieķu-romiešu cīņā, kurā piedalījās sportisti no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas, ziņo Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāve Simona Laiveniece.

16.01.2024 11:18

U17 vecuma grupā par čempioniem kļuva Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi Andrejs Hudjakovs (48kg) un Ruslans Bormotovs (55kg).

Otro vietu izcīnīja Olivers Irklis (71kg), bet, bet trešajās vietās ierindojās Emīls Solovjovs (92kg) un Marks Mikolajenko (110kg).

Savukārt, pieaugušo konkurencē 1. vieta Andrim Grīnbergam (130kg), kā arī 3. vieta Kārlim Stelpam (82kg).

Sportistu treneris Jānis Rērihs atzīst: “Šobrīd galvenais uzdevums ir krāt sacensību pieredzi un gatavoties pavasarī gaidāmajiem Latvijas čempionātiem. Vairāki sportisti startēja sev jaunā vecuma grupā un svara kategorijā, taču kopumā mūsu cīkstoņi uzrādīja atzīstamu sniegumu.”