HK “Vaiņode” ar 22:29 piedzīvo zaudējumu pret “ASK/LSPA”

Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgā pie pirmās uzvaras šosezon tikusi komanda ASK/LSPA, kas šodien savā laukumā ar 29:22 uzvarēja komandu HK “Vaiņode”. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtu guvumiem bija Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs.

03.04.2021 18:44

Rīgā notikušo spēli starp ASK/LSPA un “Vaiņodi” veiksmīgāk sāka viesi, kas 4. minūtē pēc brāļu Pāvilu trim rezultatīviem metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Tikai 5. minūtē savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa laukuma saimnieki – 1:3, vārtu guvums Kristera Riharda Ozola kontā.

Jau 11. minūtē pār ASK/LSPA handbolista Mārtiņa Stepuļenoka-Stukanova metiena rezultāts kļuva neizšķirts (5:5), bet jau nākamajā uzbrukumā Gunārs Liepiņš mājiniekus izvirzīja vadībā – 6:5.

Kurzemniekiem šajā mačā vēl tikai vienu reizi izdevās izvirzīties vadībā, tas notika 21. minūtē pēc Markusa Jurševska metiena (10:9). Jau uzreiz pēc tam vadības grožus savās rokās pārņēma ASK/LSPA, kas pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 18:14, bet visā spēlē uzvarēja pārliecinoši – 29:22.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 11 vārtu guvumiem bija Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, seši goli Ingus Kristiāna Jonuškas kontā, bet pa četriem precīziem metieniem Kristeram Rihardam Ozolam un Viktoram Fadejevam.

Divus vārtus guva Kristiāns Kelerts, bet pa vieniem – Gunārs Liepiņš un Dmitrijs Lubgāns. Vaiņodes komandā rezultatīvākie bija brāļi Pāvili – Oskaram seši goli, bet Aināram – pieci.

Pa trim vārtiem guva Deniss Pumpurs un Gatis Taujēns, divus – Jurģis Strēlis, bet pa vieniem – Markuss Jurševskis, Markuss Dīks un Kārlis Tiškus. ASK/LSPA pēc šī panākuma turnīra tabulā ir četri punkti, bet joprojām pēdējā pozīcija, jo komanda “MSĢ/LAT 2004” no čempionāta izstājās. HK “Vaiņode” ar pieciem punktiem ieņem 5. vietu.