Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

HK ”Vaiņode” gadu noslēdz ar zaudējumu

Kalendārā gada pēdējo spēli ar neveiksmi aizvadīja HK ”Vaiņode”. Handbola virslīgas mačā vaiņodnieki izbraukumā vāji aizvadīja otro puslaiku un ar 25:40 (14:16) piekāpās ASK ”Zemessardze/LSPA”, nopelnot piekto zaudējumu pēc kārtas.

20.12.2022 06:00

Pirms mēneša abas vienības aizvadīja savstarpējo cīņu Vaiņodē, un tad ar vienu vārtu pārsvaru pārāka bija ”Zemessardze/LSPA”.

Šoreiz kurzemnieki bija gatavi revanšam, un pirmā puslaika sākums to apliecināja. Mājinieki no pirmajiem 13 metieniem iemeta tikai vienu golu, un mūsējie 11. minūtē izvirzījās vadībā ar 5:1.

Pēc armijnieku pieprasītā minūtes pārtraukuma viesu pārsvars sāka dilt, un 25. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (13:13).

Turpinājumā jau laukuma saimnieki ieguva nelielu pārsvaru, tomēr kopumā līdz otrā puslaika septītajai minūtei vaiņodnieki vēl nebija atmetuši cerību paspēkoties par pozitīvu iznākumu šajā cīņā.

Pavērsiens notika pēc Anda Strēļa noraidījuma, kad strauji pieauga mājinieku handikaps, un otrā puslaika vidū rezultāts kļuva 30:20.

Galotnē laukuma saimnieki turpināja ārdīt mūsējo aizsardzību, finišā rezultātu padarot gana nepieklājīgu.

Uzvarētāju rindās ar 12 goliem atzīmējās Roberts Rancāns, bet viesu rindās pa septiņiem precīziem raidījumiem guva Jurģis Strēlis un Deniss Pumpurs. Deniss ar 54 vārtiem kļuvis arī par vienības rezultatīvāko handbolistu.

Nākamo spēli ”Vaiņode” aizvadīs 7. janvārī, kad savā laukumā uzņems ”Salaspils” vienību.