Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

HK “Vaiņode” savā laukumā piekāpjas MSĢ

Ceturtdien Latvijas čempionāta handbolā “Betsafe” vīriešu Virslīgā notika viena spēle – HK “Vaiņode” savā laukumā uzņēma pašreizējos valsts vicečempionus – Murjāņu sporta ģimnāzijas jaunos handbolistus.

16.02.2024 09:44

Ļoti pārliecinošu uzvaru ar 38:22 (17:8) svinēja murjāņieši, kuru rindās rezultatīvākais ar astoņiem vārtu guvumiem bija Endijs Šnepsts.

Vaiņodes vidusskolas sporta hallē notikušās spēles rezultātu jau 1. minūtē ar precīzu metienu atklāja Endijs Šnepsts (1:0), bet pēc tieši minūtes viņš savas komandas pārsvaru jau dubultoja – 2:0.

3. minūtē ar golu atbildēja vaiņodnieks Matīss Mickus (1:2), bet apturēt murjāniešus mājiniekiem nebija pa spēkam.

7. minūtē pēc Sanda Vaškeviča trāpīgā metiena viesi panāca jau 5:1, bet pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 17:8. Visā spēlē MSĢ triumfēja ar 38:22.

Rezultatīvākais Murjāņu komandā ar astoņiem goliem bija Endijs Šnepsts, pa sešiem vārtiem guva Valdis Kalniņš un Sandis Vaškevičs, bet pa pieciem – Niks Vaškevičs un Mārtiņš Misulis.

Pārliecinoši rezultatīvākais Vaiņodes komandā ar septiņiem precīziem metieniem bija Markuss Dīks, trīs vārtus guva Rihards Plūme.

Pēc šīs spēles abu komandu pozīcijas turnīra tabulā nemainījās. MSĢ ar 22 vārtiem joprojām trešajā pozīcijā, bet HK “Vaiņode” ar desmit punktiem atrodas 7. vietā.

HK Vaiņode – MSĢ 22:38 (8:17)

HK Vaiņode – Dīks 7/15, Plūme 3/7, Mickus 2/3, Orlovs 2/3, Vītols 2/3, Laugalis 2/4, Silinieks 1/1, Strazds 1/1, Volbedahts 1/2, Strēlis 1/4.
MSĢ – Šnepsts 8/11, Kalniņš 6/10, Vaškevičs 6/8, Vaškevičs 5/6, Misulis 5/9, Sproģis 3/4, Borisovs 2/2, Bors 2/4, Putra 1/4.