Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

HK “Vaiņode” uzvar HK “S&A”

Latvijas čempionāta handbolā Betsafe vīriešu Virslīgas turnīrā trešo panākumu šosezon svinēja HK “Vaiņode”, kas Kokneses sporta centrā ar 27:22 (15:12) pārspēja turnīra pastarīti HK “S&A”. Uzvarētāju labā astoņus golus iemeta Rihards Plūme.

16.12.2023 21:14

Kokneses sporta centrā spēkiem mērojās abas Virslīgas turnīra tabulas lejasgala komandas – HK “S&A” uzņēma “Vaiņodi”.

Mača rezultāts tika atklāts jau ar pirmo metienu – 2. minūtes sākumā vārtus guva vaiņodnieks Markuss Dīks (1:0). Aizkraukles novada handbolisti atbildēja ar trim goliem pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:1.

Divi vārtu guvumi Vladimira Kurmēna kontā, bet vēl viens – Edgaram Iljiniham.

Viesi atspēlējās 12. un 13. minūtē, kad Jānis Orlovs vispirms panāca izlīdzinājumu (6:6), bet pēc tam arī izvirzīja vadībā “Vaiņodi” – 7:6.

21. minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (10:10), bet pēc tam vadības grožus jau samērā pārliecinoši savās rokās ņēma Kurzemes komanda, kas līdz pārtraukumam ieguva trīs vārtu pārsvaru – 15:12.

Visā spēlē HK “Vaiņode” svinēja panākumu ar 27:22.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar astoņiem goliem bija Rihards Plūme, seši vārti Markusa Dīka kontā, bet pa pieciem iemeta Jānis Orlovs un Oskars Pāvils.

Aizkraukles novada komandas labā Linards Dubausks iemeta sešus golus, bet pa četriem – Vladimirs Kurmēns un Kristiāns Olivers Švābe.

Pēc šīs uzvaras HK “Vaiņode” ir jau seši punkti, bet joprojām priekšpēdējā pozīcija.

HK “S&A” ar diviem punktiem atrodas pēdējā pozīcijā.

HK “S&A” – HK “Vaiņode” 22:27 (12:15)

HK “S&A” – Linards Dubausks 6/9, Vladimirs Kurmēns 4/7, Kristiāns Olivers Švābe 4/8, Edgars Iljinihs 3/4, Artūrs Beļūns 3/6, Dāvis Zadovskis 1/1, Mārtiņš Kaķis 1/2.
HK “Vaiņode” – Rihards Plūme 8/10, Markuss Dīks 6/7, Oskars Pavils 5/8, Jānis Orlovs 5/10, Gatis Taujēns 2/6, Matīss Mickus 1/2.